Знущання оскаженілої виховательки приватного саду під Києвом - поліція відкрила кримінальне провадження

Новости 26.03.2019

Кричущий випадок побиття маленьких дітей стався в приватному дитячому садку Казкова країна у Вишгороді Київської області. Про це повідомляють в обласному управлінні Національної поліції.

У правоохоронні органи звернувся житель Вишгорода із заявою про побиття дитини в одному з приватних дитячих садків міста. Поліція почала розслідування.

Після звернення жителя Вишгорода поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 126 (Побої та катування) Кримінального кодексу України. Він звинуватив виховательку Гребенюк Валерію Миколаївну у побитті дитини.

Виховательку дитячого садочку, яку батьки звинувачують у побитті дитини, відсторонено від виконання службових обов’язків.

Виховательці загрожує покарання у вигляді штрафу до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк до 200 годин, або виправні роботи на строк до одного року.

Перевірку також проводить Вишгородський відділ освіти.

Раніше Актуальна Правда писала, що в соцмережі Facebook користувачка Вікторія Бредіхіна оприлюднила відео, зняте камерою спостереження, на якому вихователька з Казкової країни штовхає, хапає за шию та трусить дітей у роздягальні.