Знайшли з перерізаним горлом: подробиці вбивства бійця полку Азов Максима Трикоза

Новости 22.01.2020

Бійця полку "Азов", якого вбили у Вінниці, звали Максим Трикоз. Мав позивний "Войдан", йому було 36 років.

Чоловіка знайшли з перерізаним горлом та посмішкою неподалік будинку, в якому проживав. Обличчя було сильно понівечене, а на "тілі не було живого місця".

Трикоз жив у будинку, на 4-му поверсі, у власній квартирі один. Інколи до нього приходив у гості якийсь незнайомець. Біля під'їзду камер нема, тому загиблого чоловіка зафіксували ті, що на сусідній новобудові.

"На них видно, Трикоз іде сам у бік посадки. Скоріше за все, його чекали. Удари завдавались саме з метою миттєвої ліквідації, а не залякування чи травмування. Про це свідчить характер ушкоджень горла - 3 ножових удари та в ділянці серця 1 удар. Тіло жертви знайшли недалеко від вулиці Андрея Шептицького, в безлюдному місці, куди веде ґрунтова дорога. Поруч будується нова церква", - розповіли місцеві.

У пресслужбі "Азова" розповіли, що Трикоз вступив до полку 2015 року.

"Як людина був харизматичним, культурним та високоінтелектуальним, спокійним, коректно вирішував конфліктні ситуації. Вільний час Максим проводив за читанням або заняттями спортом, а під час відпусток надавав перевагу культурному відпочинку та подорожам Україною", – зазначили в "Азові".

Керівник обласного осередку "Національного корпусу" Ігор Княжанський розповів, що Трикоз раніше жив у Санкт-Петербурзі, мав житло та працював у "Газпромі" програмістом. У вінницькій квартирі бував не так часто через зайнятість, подробиці його особистого життя невідомі.

"Щодо вбивства, то всі ми здивовані, бо Максим ворогів не мав. А засилати якусь групу з Росії для його ліквідації навряд чи змогли б, він не був настільки відомою та небезпечною фігурою. Хоча й цю версію не варто відкидати. У квартирі правоохоронці теж нічого не знайшли підозрілого. Тіло воїна поки що в морзі, де саме його ховатимуть, ще не вирішили", – розповів він.

Поки що поліцейським не вдалося вийти на слід злочинця.

Нагадаємо, що вбивство сталося близько опівночі 13 січня. Загиблий не мав при собі жодних документів. Оперативники підтвердили: смерть була насильницька. Того ж дня встановили особу потерпілого. Ним виявився 36-річний громадянин Росії, який останні кілька років жив у цьому ж районі, у власній квартирі.