Заборонена букмекерська контора за хабар рекламується в державному підприємстві аеропорт Бориспіль

Новости 14.03.2019
Заборонена букмекерська контора рекламується в аеропорту "Бориспіль"

Заборонена букмекерська контора за хабар рекламується на державному підприємстві «Міжнародний аеропорт Бориспіль».

Про це повідомив голова ГО "Українське товариство економічних свобод" Мар’ян Заблоцький.

"Україна - це коли офіційно заборонені букмекерські контори успішно платять державному аеропорту за рекламу. Звісно, що PariMatch поважаю, давно їх потрібно легалізувати", - розповів Заблоцький.

Нагадаємо, що Pari Match працює з 1994-го року. Орієнтована на російськомовні країни колишнього СРСР. Як і більшість букмекерів, має ліцензію Кюрасао, по якій здійснює міжнародну діяльність. Ця юрисдиція відома, як один із найстаріших постачальників послуг у сфері онлайн-гемблінгу.

В Україні Pari Match не внесена до списку лотерей, однак згадка про однойменну компанію існує у єдиному держреєстрі юридичних осіб. Серед видів її діяльності зазначено проведення азартних ігор. Букмекерська контора водночас у невизначеному статусі виступає спонсором ряду спортивних структур, серед яких футбольна “Прем'єр-ліга” та Федерація хокею України.

Власниками ТОВ “Парі-матч” є Едуард Швіндлєрман та Тетяна Білоруська. Жінка також має частки у компаніях “Тернопільтепло”, “Ізумруд” та “Фундамент-2006”.

З ухвали Печерського районного суду відомо, що 15 жовтня 2015 року був проведений обшук за місцем проживання одного із засновників букмекерської контори. Розслідування по факту ведення ігрового бізнесу веде Національна поліція.

Під час обшуків були виявлені документи, предмети та речі, “які свідчать про організацію та проведення азартних ігор під логотипом "Парі Матч” в мережі інтернет”. Згадується в ухвалі і однойменна компанія.

До цього Швіндлерман заявляв, що компанія пішла з українського ринку після заборони гемблінгу і не має ніякого відношення до сайту Pari Match. На ньому вказано, що компанія працює в сфері грального бізнесу більше 20 років, має представництва в країнах СНД.

Згідно з відкритими джерелами “Парі Матч” володіє ліцензіями на букмекерську діяльність в Республіці Білорусь (ТОВ “Статускво”) і Російської Федерації (ТОВ “Бетрінг”). В кінці 2014-го року компанія також отримала аналогічну ліцензію в Казахстані.

В свою чергу Генпрокуратура також відкрила справу проти Pari Match. За данними слідства, група зловмисників організувала схему виведення коштів, які проходять через букмекерську контору, до Росії. Для відмивання використовується рахунок у “Альфа-банку”. Щодобий потік слідчі оцінюють у близько 20 мільйонів гривень. За їх підрахунками, загальний обсяг відмитих коштів – 350 мільйонів доларів на рік.