Яскравий серпень у «Парку Київська Русь»

Актуальная Правда 4.08.2011

У центрі культури та історії «Парк Київська Русь» (с. Копачів, Обухівський район, Київська обл.), де поступово постає з руїн Стародавній Київ – столиця Київської Русі, з її незабутньою атмосферою, мешканцями та побутом, пройдуть захоплюючі свята у серпні.
Парк Київська Русь

6-7 серпня 2011 р. - «День коваля»
Кращі ковалі з усієї України зберуться щоб продемонструвати свою майстерність та вразити глядачів неповторними авторськими виробами з металу. А завдяки майстер-класам таємниця цієї стародавньої професії відкриється для кожного! Крім цього у програмі свята - цікаві активні середньовічні конкурси, ігри і забави, театралізовані постановки від театру "Парк Київська Русь": "Князівське полювання", "Підкова на щастя", театралізований виступ "Келих бажань" та ін. На території Парку працюватимуть локації: музей озброєння, середньовічна костюмерна, екскурсійне бюро, катання верхи, майстер-класи з гончарства та виготовлення ляльки - мотанки, середньовічна кухня та ін.

13-14 серпня – «Медовий спас»
У ці дні Ви зможете побачити та відчути на собі яскравий церемоніал посвяти у мешканців Стародавнього Києва. А надзвичайна програма, присвячена святкуванню Медового спасу, нікого не залишить байдужим. Усі відвідувачі матимуть змогу стати свідками розважального шоу "Медовий млинець", що підготував театр Парку. Гості побачать ексклюзивне "Шоу мильних бульбашок", та Княжий лучний турнір. А також традиційно на всіх чекають ігри та забави разом з мешканцями Київської Русі, перевдягання у давньоруські костюми і навіть військові обладунки, майстер-класи з народних ремесел та чудовий відпочинок на мальовничому «Предградді» Стародавнього Києва!

20 -21 серпня - давньоруське колоритне свято «День Лади»
20-21 серпня всіх, хто завітає до "Парку Київська Русь" чекає давньоруське колоритне свято – День Лади. Для всіх гостей організатори підготували неповторне шоу польових квітів, на якому кожен отримає подарунок від Леля та Полеля. А театр "Парку Київська Русь" представить нове танцювальне дійство – "Зустріч Лади та Леля". Крім того, для всіх відвідувачів буде проведено чимало захоплюючих майстер-класів, інтерактивів, а також забав, конкурсів та розваг, що прославляють сили природи, кохання та дружби. Відсвяткуйте День Лади у "Парку Київська Русь" - насолодіться слов'янськими стравами, яскравим дійством і неймовірним відпочинком на свіжому повітрі!

Місцезнаходження «Парку Київська Русь» - с. Копачів, Обухівський р-н, Київська обл.
Доїхати до Парку можна від ст. метро «Видубичі» (м. Київ) – зупинка біля супермаркету «Фуршет».