Як поліцейські розіграли спецоперацію, щоб вкрасти 20 тисяч євро

Новости 26.01.2020

На Львівщині поліцейські розіграли "спецоперацію", щоб вкрасти 20 тисяч євро. Про злочин, скоєний працівниками поліції та іноземцем-шахраєм 25 січня розповіли у пресслужбі ДБР.

Як поліцейські організували викрадення грошей у підприємців

Двоє українських підприємців хотіли купити сільськогосподарську техніку. Вони знайшли продавця-іноземця, який повідомив, що потрібна українцям техніка в нього є, але розташована у Польщі. За саму техніку та за її перевезення до України іноземний громадянин запросив в українських бізнесменів 19 тисяч 700 євро.

Під час передачі грошей правоохоронці, які були у змові з іноземцем, розіграли затримання чоловіка – цілу "спецоперацію": одягнули на нього кайданки, кинули в машину та вивезли. А разом із ним вивезли й гроші – як "речовий доказ". Згодом поліцейські зі спільником поділили вкрадену валюту між собою.

Що відомо про підозрюваних у пограбуванні українських бізнесменів

Слідство встановило особу іноземного громадянина, причетного до злочину. Виявилося, що він є у базі Інтерполу та перебуває у міжнародному розшуку за шахрайство у Польщі.

Під час обшуку знайшли кілька паспортів чоловіка на різні прізвища, боєприпаси, гроші та наркотики.

Іншими підозрюваними у злочині є:

Начальник ізолятора тимчасового тримання поліції.
Заступник командира взводу НПУ в Одеській області.

Чоловікам оголосили підозру в шахрайстві, вчиненому групою осіб та зловживанні службовим становищем.

У разі визнання судом підозрюваних винними тим загрожує до 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.