Як пілотам Embraer-190 вдалось посадити літак без шасі, а крилатий SSJ-100 Аерофлоту спалив живцем людей. Відео

Новости 13.05.2019

У М'янмі у пасажирського літака авіакомпанії Myanmar National Airlines не відкрилось переднє шасі, але пілоту вдалось посадити його лише за допомогою задніх коліс. Пасажири та команда не постраждали.

Літак Embraer 190-LR здійснював рейс з Янгона, коли перед посадкою пілот проінформував диспетчерів, що переднє шасі літака не відкривається. Він двічі спробував здійснити аварійну процедуру опущення шасі, однак це не вдалось.

Після цього пілот здійснив аварійні процедури, скинув паливо, щоб зменшити вагу літака та здійснив безпечну посадку лише на колесах заднього шасі. Жоден з 82 пасажирів та семи членів екіпажу не постраждав.

На відео, знятому одним з пасажирів та розміщеному в інтернеті, видно екстрену, але упорядковану евакуацію пасажирів. Деякі з них посміхаються. Авіакомпанія повідомила, що система індикації двигуна та оповіщення екіпажу сповістила про неможливість відкриття переднього шасі.

Після екстреної посадки в аеропорті були тимчасово припинені вильоти та посадки. Через 2,5 години вони були дозволені лише для невеликих літаків. Очікується, що для інших літаків посадкова смуга буде відкрита пізно ввечері.

Раніше Актуальна Правда писала, що катастрофа за участю літака "Аерофлоту", що аварійно приземлився у Шереметьєво 5 травня загорівся літак SSJ-100 Sukhoi Superjet, який летів рейсом SU1492. З 78 людей на борту лайнера "Аерофлоту" вдалося врятуватись, за останніми даними, тільки 37. Поки йде розслідування причин трагедії, багато спостерігачів на основі наявної інформації дають власні оцінки того, що сталося. Експерт з повітряного транспорту говорять, що до аварійного літака не відразу під'їхали пожежні машини.