Як Олексій Кудрявцев у херсонське ДАБІ призначив свою людину - Дениса Микитюка

Новости 13.11.2019

Вже неодноразово повідомлялось в ЗМІ, як не чекаючи появи нового Голови ДАБІ, колишні підлеглі екс-Голови ДАБІ Олексія Кудрявцева провели низку непрозорих та закритих від ЗМІ конкурсів на керівників територіальних органів – розставляючи таким чином на ключові посади осіб лояльних цій команді.

Тож які результати таких конкурсів та що за бекграунд у переможців. Почнемо з південного регіону – Херсонської області.

Переможцем конкурсу в Державній архітектурно-будівельній інспекції України, який було оголошено наказом Держархбудінспекції від 30.09.2019 № 1081 на посаду начальника Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Херсонській області визначено Микитюка Дениса Миколайовича.

Олексій Кудрявцев

Цікавим є той факт, що на цю посаду 5 липня 2019 вже проводився конкурс та був визначений переможець, але мабуть не той що був потрібен (Денис Микитюк там брав участь але не переміг).

Олексій Кудрявцев

Тому, переможця просто не призначили (!) а оголосили новий. Тож спробуємо з’ясувати, що це за кандидат заради якого пішли на безпрецедентні кроки.

Весь керівний досвід Дениса Микитюка на державній службі вкладається в два місяці (липень – серпень 2018) на посаді начальника відділу з питань внутрішньої та інформаційної політики апарату Чаплинської РДА та сім місяців (вересень 2018 – березень 2019) на посаді відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій Чаплинської районної державної адміністрації Херсонської області.

А весь 2017 рік він примудрився прожити з дружиною та донькою на суму 16720 грн

Олексій Кудрявцев

Нагадаємо, що 16 листопада 2018 року керівника Управління Держархбудінспекції у Херсонській області Циклінського С.В. разом із спільником - Головним інспектором будівельного нагляду інспекційного відділу Управління держархбудінспекції у Херсонській області Вакуленко В.В. затримали при отриманні хабаря за погодження дозвільної документації. Перебуваючи на посаді всього 21 день, призначений Кудрявцевим чиновник встановив новий корупційний рекорд в Україні та вивів ДАБІ на перше місце в антикорупційному рейтингу,

Однак, не зважаючи на норму частини п’ятої статті 65 Закону України «Про запобігання корупції» коли особа, якій повідомлено про підозру у вчиненні нею злочину у сфері службової діяльності, підлягає відстороненню від виконання повноважень на посаді в порядку, визначеному законом, Кудявцевим в порушення вказаної норми, ніяких дій не було виконано: дисціплінарне провадження не ініційоване, службове розслідування не проводилось, вказані особи не відсторонені від своїх посад.

Тому, прикриваючись бездіяльністю керівництва Держархбудінспекції України, Циклінський С.В. продовжував безперешкодно перебувати на своїй посаді до березня 2019. Розуміючи, що після призначення в березні 2019 нового Голови ДАБІ його прикривати вже ніхто не буде, вочевидь виникла термінова необхідність підготувати такого собі непримітного наступника, чекаючи повернення Кудрявцева на «будівельний трон».

В березні 2019 Сергій Циклінський раптово переводить Микитюка з начальника відділу Чаплинської РДА на посаду рядового інспектора інспекційного відділу Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Херсонській області.

А коли екс-Голова ДАБІ Олексій Кудрявцев, який завдяки Прем’єр-міністру Олексію Гончаруку повернув собі прямий вплив та керівництво на цим відомством, його команда почала швидку розстановку «надійних людей», незважаючи на результати проведених попередніх конкурсів як на керівника департаменту у м. Києві так і на начальника Управління у Херсонській області.

Але поки повернемось до Микитюка. Умовами конкурсу на посаду началальника Управління передбачено досвід роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.

Як зрозуміло з огляду на трудовий шлях, Микитюку не вистачає стажу. Але що роблять гарні учні Кудрявцева, при призначені на державну посаду, - подають сумнівні документи.

Так в Микитюка в трудовій книжці з’являється запис про роботу менеджером та заступником директора ТОВ «Консалт-Холдінг» в період з лютого 2015 по жовтень 2016. Але за нашою інформацією, страховий стаж за період з листопада 2012 по листопад 2017 за обліками ДФС у Микитюка взагалі відсутній. Таким чином виникають обґрунтовані підозри щодо достовірності даних такого запису в трудовій книжці.

Що ж, це цілком закономірно, якщо шеф Микитюка та Циклінського Олексій Кудрявцев використовував підроблений диплом під час призначення на державну службу.