Як нардепа Сергія Кузьміних судять за викривання корупції у Житомирському онкоцентрі. Відео

Новини 16.05.2023

Восени 2021 року, слідчі поліції та оперативники СБУ провели обшуки у кабінеті Сергія Гринчука, керівника хіміотерапевтичного відділення Житомирського обласного онкологічного диспансеру.

Було виявлено, що керівництво Житомирського онкоцентру, змушувало пацієнтів, купувати ліки у їх особистих аптеках, хоча на них з державного бюджету були виділені гроші.

Тобто, Ігор Сабадаш, директор Житомирського онкоцентру, утворив злочинне угруповування, яке розкрадало ліки, наприклад препарат «Паклітеро», та продавали хворим.

Через три місяці після обшуку, народний депутат Сергій Кузьміних, зробив запити до вже колишньої генеральної прокурорши Венедіктової та вже покійному міністру МВС Монастирському.

Нардеп Кузьміних запитав силовиків, чому не було вручено підозри жодній відповідальній особі Житомирського онкоцентру.

У відповідь на запити, генеральна прокурорша Венедіктова, видала нардепу Кузьміних підозру, бо начебто Національне антикорупційне бюро викрило його в отриманні хабара бо він допомагав отримувати тендер для лікарні.

Парламентар Сергій Кузьміних назвав провокацією підозру щодо надання хабаря, що це помста за активну участь у розмлідуваннях щодо розкрадання ліків у Житомирському онкодиспансері.

Адвокат Лариса Криворучко, яка захищає нардепа Кузьміних, вбачає багато процесуальних порушень, які були допущені під час досудоводого слідства з боку НАБУшників.