Як екс-регіонал Вадим Столар будує багатоповерхівку на парковці біля Палацу Україна. Документ

Новости 11.02.2019

Компанія ТОВ "Укржитлобуд" отримала містобудівні умови та обмеження для проектування багатофункціонального комплексу по вул. Велика Васильківська (колишня вул. Червоноармійська), 107-109 у Києві, які були затверджені Департаментом містобудування КМДА у червні 2018 року.

Згідно з документами, нове будівництво планується на двох ділянках – 0,64 га та 0,21 га. Перша належить "Укржитлобуду" на праві приватної власності, а другу фірма орендує у міста. Відзначимо, що ці ділянки знаходяться прямо біля входу в метро на ст. "Палац Україна".

Цільове призначення цих ділянок, вказане у МУО, – для будівництва готельно-офісного комплексу з об’єктами обслуговування та гостьовим паркінгом.

Слід зазначити, що останнім часом у Києві зустрічалися випадки будівництва житла під виглядом готелю.

"Якщо говорити про ділянки "Укржитлобуду", то, відповідно до Генплану, – це територія громадських будівель та споруд, де будівництво житла заборонено", - сказано у публікації.

Повідомляється, що запланована висота будівлі – близько 100 метрів, хоча ділянка, на якій запланована висотка, входить до Центрального історичного ареалу Києва, де заборонено будівництво вище 27 метрів.

У виданні додали, що засновниками ТОВ "Укржитлобуд" з 2018 року є АТ "ЗНВКІФ "Генезис" (30%), АТ "ЗНВКІФ "Медісон" (30%) і ТОВ "КУА "Система Капітального Інвестування" (40%). Основним власником останнього є кіпрська компанія "Валдез Лімітед" (Valdeze Limited), засновником якої вказаний Ангелікі Пантсі.

Фонди "Генезис" та "Медісон" перебувають в управлінні ТОВ "КУА "Гарантія", єдиним власником якого з жовтня 2018 року є екс-нардеп від "Партії регіонів" Вадим Столар.

Також повідомляється, що директором ТОВ "Укржитлобуд" є колишній очільник Головного управління контролю за благоустроєм КМДА за часів мера Леоніда Черновецького є Роман Гладуняк.

Зазначається, що він є фігурантом кримінального провадження про незаконну добудову верхній поверхів (8 квартир) у 4-поверховій будівлі у Києві по вул. Паньківській, 25.

Повідомляється, що у 2010-2012 рр Вадим Столар був народним депутатом від "Партії регіонів". Після 2014 року його почали називати "сірим кардиналом" столиці.