Я її б'ю, морда, як кисіль вже, а вона все кричить: підліток з Харкова, у якого батя-мент, по-звірячому вбив дівчину

Новости 21.08.2019

У Харкові мама дівчини, яку по-звірячому вбив підліток, побоюється, що злочинець може уникнути покарання.

Днями джерела у правоохоронних органах повідомили, що до поліції з'явився 16-річний хлопець. Прийшов з повинною - зізнався у вбивстві.

Пізніше з'ясувалося, хлопця звати Данило Рєдін – він навчається в харківському технікумі молочної промисловості, а його жертва – 26-річна Яна Шевченко, яка зникла в кінці червня в районі Холодної гори й потім числилася в розшуку.

Кілька днів Яну шукали рідня, знайомі, волонтери та поліція. Знайшли дівчину вбитою. Труп був у страшному стані – тіло порізане ножем, обличчя понівечене.

"На упізнанні я її не впізнала. Це було чорне місиво без обличчя, з пробитою головою. Ми не вірили, що це вона. Одяг її, ніжки, ручки її. Але тільки з тату кішечки на нозі зрозуміли, що це вона... Він хвалився своїм друзям неповнолітнім: "Я її б'ю, б'ю, морда, як кисіль вже, а вона кричить... Довелося дорізати ножем". А бив він її бабусиною качалкою для тіста", - журиться мати дівчини, Жанна Шевченко.

Жінка каже: спочатку тіло її доньки закопали у дворі приватного будинку, де вбивця живе з батьками. Через кілька днів мертву дівчину відкопали й перенесли в посадку на Холодній горі, де її й знайшли через деякий час.

"Його родичі, знаючи з першої хвилини вбивства, що весь район шукає Яночку, закопану у них під будинком, спокійно жерли й спали 10 днів. Вони її закопували два рази, а ми вже ховали... На 12-й день", - каже Жанна.

Коли в історії стала розбиратися поліція - опитали сусідів Рєдіна. Виявилося, що бабуся, яка живе поруч, чула, як вбивали дівчину.

"Бабуся-сусідка чула страшні крики, але побоялася виходити. Каже, потім як кошеня пищав вже... А це моя донечка вмирала від звірячого болю", - плаче мати загиблої.

Жінка каже: коли тіло Яни знайшли, в Холодногірському відділенні поліції їй намагалися пояснити, що головний підозрюваний – бомж, який вбив дівчину через «раптово виниклу неприязнь». Вже пізніше, після того як справжній вбивця зізнався у скоєному, його взяли під варту. Однак подейкують, що батьки Данила Рєдіна не сидять, склавши руки – продали автомобіль й намагаються домовлятися з правоохоронцями.