Вперше в історії: Збірна України U-20 вийшла у фінал Чемпіонату світу

Новости 11.06.2019

Юнацька збірна України (U-20) вперше в історії вийшла до фіналу Чемпіонату світу.

У півфіналі турніру підопічні Олександра Петракова перемогли Італію - 1:0.

У першому таймі команди грали дуже обережно, приділяючи більше часу обороні. Після перерви темп гри пришвидшився і в середині другого тайму "синьо-жовті" вийшли вперед.

Форвард київського "Динамо" Сергій Булеца на 65-й хвилині зустрічі потужним ударом під поперечину замкнув передачу Юхима Коноплі з правого флангу.

Невдовзі українці могли подвоїти перевагу, але Владислав Супряга на 72-й хвилині не реалізував вихід сам-на-сам із воротарем.

Збірна України продовжувала контролювати перебіг поєдинку навіть після того, як на 79-й хвилині рефері вилучив з поля нашого центрального захисника Дениса Попова. 20-річний динамівець отримав другу жовту картку за удар суперника рукою під час верхової боротьби.

У фінальному матчі Чемпіонату світу збірна України зіграє проти переможця пари Еквадор - Республіка Корея. Вирішальний матч турніру запланований на суботу, 15 червня (19:00).