Володимир Наумов і Алла Ландар віджали дитячий садок та зробили в ньому бюро поховання Петро Великий. Відео. Документи

Новости 11.04.2018

Команда Актуальної Правди провела мітинг біля офісу бюро поховання Петро Великий, з метою донести громадськості суть бандитської діяльності компанії, та їх адептів - Алли Ландар та Володимира Наумова, голови Експертної Ради при Міністерстві інфраструктури України.

Під час акції до активістів та журналістів Актуальної Правди звернулося багато місцевих мешканців які розповіли що з труб офісу йде незрозумілий дим від якого люди труяться токсинами.

Нагадаємо, журналісти Актуальної Правди зверталися в Мінінфраструктури з метою отримати відеокоментар від голови Експертної ради - корупціонера Володимира Наумова, але там відповіли, що його можливой знайти за адресою провулок Коломийський 20, тому АП приїхала за цією адресою де на журналістів напали тітушки та пограбували редакційне обладнання.

Згодом ми дізналися, що напад було здійснено за наказом Володимира Наумова та керівника бюро поховання "Петро Великий", яке розташовано саме на Коломийському провулку.

У 1998 році Київрада надала фірмі Петро Великий у оренду земельну ділянку на 49 років з цільовим призначенням: функціонування дитячий садок, але Алла Ландар вигнала діточок на вулицю та облаштувала там крематорій де спалюють трупи людей, а дим йде у квартири навколишніх житлових будівель.

На сайті Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради є перелік дошкільних навчальних закладів відомчого підпорядкування, які знаходяться в мережі м.Києва і використовуються не за цільовим призначенням, серед них зазначено адресу провулок Коломийський 20, де повинен розташовуватися дитсадок №405.

А це вже підстава для Голосіївської прокуратури звернутися до суду з вимогою до суду повернути будівлю та землю дітям, але вона цього не робить, можливо причиною бездіяльності є хабар?

В Києві катастрофічно не вистачає місці для дітей у садках, батьки чудово знають про великі черги, щоб влаштувати дитину у дитсадок, а в той самий час тітушня Петро Великий, Алла Ландар та Володимир Великий рейдерскими засобами привласнили будівлю.

І тому є підтвердження, у реєстрі нерухомості зазначено, що будівля за адресою провулок Коломийський 20, Голосіївського району, розміром 1110,9 квадратних метрів перейшла у властність до приватного підприємства приватної фірми "Петро Великий" за рішенням суду від 21.11.2012 року, але номер рішення відсутній, що вказує на рейдерське захоплення, бо це класична історія: занесли хабарі чиновникам департаменту комунальної власності КМДА, чорному нотаріусу та держреєстратору за те щоб вони внесли фіктивні відомості до реєстру нерухомості.

Актуальна Правда вимагає кримінального покарання бандитів Петро Великий, Алли Ландар, Володимира Наумова та повернення дитячого садка на провулок Коломийський 20.

альтернативный текст

альтернативный текст

альтернативный текст

альтернативный текст

альтернативный текст

альтернативный текст

альтернативный текст