Вимагаємо від Державного Бюро Розслідувань припинити переслідувати журналіста Сергія Медяника. Відео

Новини 4.01.2022
Журналіст інформаційного агентства "Актуальна Правда" Сергій Медяник

Олексій Сухачов отримав бажану посаду керівника Державного Бюро Розслідувань, а в цей час, співробітники ДБР масово саботують розслідування проти "перевертнів у погонах" та допомогають корумпованій поліції і прокуратурі Вінницької області переслідувати кримінальними справами журналіста Сергія Медяника.

Спочатку спецназ поліції Вінницької області за наказом голови копів Івана Іщенко і його заступника Олександра Солдатова, та прокурора Олександра Бутовича, розігнав мітинг громадської організації "Конституційно-Правовий Конгрес" біля офісу губернатора Сергія Борзова.

Потім, спецназ викрав журналіста Сергія Медяника, незаконно вивіз його у місто Калинівка, де спочатку 3 години силою тримали у будівлі поліції, а згодом 5 годин блокували редакційний автомобіль "КПК Інфо", паралельно відкривши проти журналіста Медяника дві сфальсифікованних кримінальні справи.

В цих протиправних діях Вінницької поліції та прокуратури, співробітники територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому разом з керівництвом: Васильєвим Владиславом Віталійовичем, Томусяком Олександром Станіславовичем та Мельниковим Олександром Леонідовичем не знайшли злочинних дій.

Через 3 дні після подій у Вінниці, джерело журналіста Сергія Медяник, місцевий активіст Сергій Шикін, який запросив представників КПК до Вінниці, загинув у автомобільній катастрофі, як бачимо з відео ДТП, аварія була організована сторонніми особами, тобто це було навмисне вбивство.

ДБР, замість покарання корумпованним поліціянтам та прокурорам, допомогло відкрити кримінальну справу на журналіста Сергія Медяника, бо начебто він, посмів написати заяву про хабарництво патрульного Сергія Завальнюка.

Колеги Сергія Медяника – журналісти інформаційних агентств "КПК Інфо" та "Актуальна Правда", активісти громадських організацій "Я викривач корупції" та "Міжнародний Антикримінальний Альянс" вийшли під стіни Державного Бюро Розслідувань з вимогою припинити переслідувати журналіста Медяника.

В той час, коли правоохоронні органи, не покарали жодного диверсанта, який підірвав сховище боєприпасів української армії у місті Калинівка, вони знаходять час та наснагу - переслідувати кримінальними справами журналіста Сергія Медяника.

Як вдалося встановити редакції Актуальної Правди, колишній очильник Кабміну України Володимир Борисович Гройсман, своїм особистим розпорядженням в якості мера Вінниці, у 2013 році, роздербанив частину земель, які були надані для діяльності областного шпиталю ветеранів війни з Росією, зараз на цих ділянках побудовані приватні садиби.

Проаналізувавши політичну картину Вінницької області, було зроблено висновок, що на сьогодняшній день, особиста партія Гройсмана: "Українська Стратегія Гройсмана", контролює усі важелі впливу у регіоні, тобто без їх погоджень, начальників обласної поліції та прокуратури не призначають.

Щодо Гройсмана проводилось кримінальне розслідування про афери в "Укрбуді", але ця справа затихла, отже для Офісу президента Зеленського особа, якак контролює область, виявилась дуже корисною, яка може виконувати вказівки з Києва.

Тому мотив заткнути рота кримінальними справами журналісту Сергія Медяника, є у партії "Українська Стратегія Гройсмана", бо їх турбують розслідування про злочини їх лідера, а це вже має ознаки політичного переслідування проти журналіста Сергія Медяника.

Також, прокурорша Ірина Бондарук, яка підписала усі три підозри проти журналіста Медяника, нещодавно отримала грамоту від голови Вінницької обласної державної адміністрації Сергія Борзова, а це вказує на те, що команди підписувати підозри проти журналіста Медяника надавав особисто губернатор Борзов.

Ми вимагаємо від Сухачова Олексія Олександровича - директора Державного бюро розслідувань та його заступника Соколова Олександра Володимировича: покарати підлеглих з ДБР, які саботували розслідування зловживань та корупції у поліції і прокуратури Вінницької області та розпочати розслідування щодо перевищення повноважень з боку начальника Вінницької поліції Іщенко Івана Володимировича, його заступника Солдатова Олександра Борисовича, та керівника прокуратури Вінницької області Бутовича Олександра Івановича.