Вадим Малиновський: Сухарський і Негода використовують громадську організацію Браття для рейдерства та власного збагачення

Новости 12.01.2019

Редакція Актуальної Правди отримала ексклюзивне бліц-інтерв’ю з Вадимом Малиновським, досвідченим експертом на ритуальному ринку послуг, власником компаніії з багаторічною історією, похоронний дім “Пам’ять” та засновником громадської організації “Браття”, щодо рейдерського захоплення сімейного бізнесу Чеховичей – ритульного дому “Спокій”.

Ви вважаєте, що ритульний дім “Спокій” було захоплено рейдерами, які використовують для прикриття громадську організацію “Браття”?

Це є істинна правда! Я був один з лідерів та засновників громадської організаціі «Браття», у якої з самого початку були наміри захищати членів організації та допомагати людям які потрапили у біду.

Згодом, мені стало зрозуміло, що голова правління ГО «Браття» Олександр Сухарський та його замісник Олександр Негода, замулюючи очі членів організації лозунгами про справедливість та законність, використовують людей для рейдерства та власного збагачення.

Коли Ви зрозуміли, що Негода і Сухарський використовують громадську організацію «Браття» для власного збагачення?

Приблизно 4 місяці тому, восени 2018 року, вони повідомили мені, що мають наміри вчинити рейдерське захоплення ритуального дому «Спокій», та запропонували взяти цей об'єкт під своє управління.

Згідно їх пропозиції, я повинен був розвивати цей бізнес та періодично сплачувати кошти з прибутку особисто Олександру Сухарському та Олександру Негоді.

Я їм відповів, що власний бізнес побудував чесно та дуже наполегливою працею, ніколи не забирав чужого майна, та попередив їх, що за рейдерство передбачено кримінальне покарання.

Молодики, які силою захопили ритуальний дім “Спокій” на вулиці Волзька 65, прийшли разом з Владиславом Деніскіним, хто він?

Наскільки мені відомо, Владислав Деніскін, власник землі та будівлі у Києві, на вулиці Волзька 65, які він надав у оренду сім'ї Чеховичей, а вони організували за цією адресою бізнес – ритуальний дім “Спокій”.

Але Деніскін ввів в оману орендоодержувачів, бо у землі не має цільового призначення для комерційної діяльності, одне з приміщень – це житловий будинок і не може використовуваться для моргу, а друге приміщення взагалі не має дозвільних документів.

Тому, будівлі на Волзькій 65, не відповідають сучасним нормам Державних будівельних норм та санітарно-епідеологічним нормативів, їх експлуатація порушуює закон України «Про поховання та похоронну справу» в частині гідного відношення до тіл померлих, які як вивляється незаконно зберігалися у гаражі житлового будинку.

Невже на такі порушення ніхто не звернув своєї уваги?

На вулиці Волзька розташований приватний сектор забудов, тому сусіди Деніскіна, розуміючи, що порушуються їх права громадян та пригнічуються честь та гідність людей, перекреслені морально та етичні норми, зробили колективне звернення до правоохоронних органів.

Чи відомо Олександру Сухарському та Олександру Негоді про порушення на вулиці Волзька 65, на які закриває очі Владислав Деніскін?

Сухарському та Негоді, я особисто надавав ознайомитись з колективною скаргою, підписаною усіма мешканцями прилеглих домів. Також вони бачили витяги з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що будинок та земельна ділянка не відповідають цільовому призначенню, та не можуть використовуваться для комерційної діяльності.

Але Сухарський і Негода все одно Вам наполеглово пропонували розпочати бізнес з ритуальних послуг за адресою вулиці Волзька 65?

Так, тому я офіційно вийшов з громадської організації "Браття", та чатів у месенджерах, де спілкувалися члени ГО між собою для вирішення нагальних потреб, так як зрозумів, що поступово громадьска ініціатива захисту членів організації та допомоги людям які потрапили у біду перетворюється Олександром Сухарським та Олександром Негодою в рейдерську банду.

Сухарський і Негода, замулюючи очі членів організації "Браття" лозунгами про справедливість та законність, використовують людей для рейдерства та власного збагачення, отримуючі вузким колом величезні прибутки, розподіляючу ці гроші між собою.

Чи є у Вас відповідні докази?

Так. В мене є докази, записані телефонні розмови з окремими членами громадської організації "Браття", які мені підтвердили, що мають особистий фінансовий зиск та неодноразово приймали участь у вирішенні комерційних спорів від імені ГО "Браття". В мене є свідок, який підтвердить, що Олександр Сухарський висловлювася щодо братів, що: "90% членів громадської організації "Браття" - це шлак, але він нам потрібен".

Хочу зробити від свого імені звернення до чесних та порядних членів громадської організації "Браття", які за час нашої спільної боротьби, стали для мене Браттями: "Олександр Сухарський та Олександр Негода - це люди, які продали вас! Я готовий пояснити особисто кожному брату, що вони щури, зателефонуйте мені по номеру: +38 067 440 80 85".