В Україні запрацювали два нових сервіси - аудіострімінг YouTube Music і YouTube Premium

Новости 14.11.2018

В Україні запрацювали два нових сервіси - аудіострімінг YouTube Music і YouTube Premium, що дає розширений доступ до відеохостингу, - стають доступними для українських користувачів.

YouTube Music - це новий музичний стрімінговий сервіс, створений спеціально для прослуховування музики. Він надає доступ не тільки до музичних відео, але й до офіційних альбомів, синглів, реміксів, живих виступів, каверів, а також рідкісних композицій, які можна знайти тільки на YouTube.

Музичним продуктом на базі YouTube можна користуватися в мобільному додатку (Android, iOS) і за адресою music.youtube.com в двох версіях - платної і безкоштовної. Підписка YouTube Music Premium відкриває доступ до офлайн-завантаження треків, програвання музики у фоновому режимі та відключає рекламу.

Рекомендації сервісу будуються на базі поточних переваг користувача в YouTube, розташування і часу дня. Вони оновлюються щохвилини. Переважно, медіатека YouTube Music заповнена контентом від правовласників, але якщо до призначених для користувача роликам не пред'явили претензій за порушення копірайту, вони теж можуть потрапити в додаток.

Користуватися новою версією YouTube Music можна безкоштовно, але з підтримкою реклами. Платна підписка на YouTube Music, яка називається YouTube Music Premium, коштує 79 грн/міс. за індивідуальний аккаунт і 119 грн/міс. за сімейний тариф для користувачів Android. При покупці через App Store, сервіс буде дорожчим. Перші три місяці користування можна активувати безкоштовно.

YouTube Premium - це розширений доступ до YouTube, який також включає в себе всі можливості YouTube Music. Підписка дозволить відключити рекламу при перегляді відео, відтворювати відео у фоновому режимі і надає можливість скачування контенту з YouTube. Крім того, сервіс відкриває перегляд YouTube Originals - оригінальних шоу на англійському (не перекладені, доступний переклад субтитрів).

Підписка на YouTube Premium коштуватиме 99 грн/міс за індивідуальний тариф і 149 грн/міс. за сімейний доступ.

Крім того, передплатники Google Play Музика автоматично отримають доступ до YouTube Music Premium.

Нагадаємо, у жовтні Google вирішила закрити соцмережу Google+ через те, що персональні дані сотень тисяч її користувачів могли опинитися в руках зловмисників.