В Києві продовжую свою злочинну діяльність рейдер Владислав Деніскін. Відео

Новости 29.05.2019

В Києві продовжую свою злочинну діяльність рейдер Владислав Деніскін. Актуальна Правда вже розповідала, про те що він вкрав міську землю у киян, де раніше знаходилась столова для таксомоторного підприємства.

Тепер на цій землі Деніскін без всіляких дозвільних документів незаконно будує офісний центр, при цьому зруйнував пішохідний тротуар.

Сусіди шахрая Деніскіна жаліються, що через його незаконні будівелі в них періодично відключається електрика та забивається каналізація.

Але Деніскіну цього виявилося замало, та він віджав у бідних селян землю у селі Велика Солтанівка Васильківського району Київської області, де побудував собі шикарну садибу.

Його сусіди бідкаються, що Деніскін поводить себе наче цар, ночами влаштовує вечірки та слухає гучно музику, не даючи людям спати.

Також Деніскін у січні 2019 року зробив спробу захоплення похоронного дому «Спокій», тоді посягання на чужий для нього бізнес вдалося відбити.

Але він знову почав нападати на «Спокій», шантажуючи своїми зв'язками у поліції та прокуратури, він вимагає віддати йому бізнес, також він незаконно відключив електрику у будівлях «Спокій».

Ми звертаємось до правоохоронних органів, коли вже рейдер Владислав Деніскін понесе покарання?