Україну готують до Голодомору - під час війни з Росією з Одеси масово вивозять зерно

Новини 1.08.2022

Сьогодні міністр інфраструктури Саша Кубраков, який награбував стільки на будівництві доріг, що відразу наробив собі офшорів, похвалився, що з порту Одеси почали вивозити зерно. Відповідально заявляю, що це початок ГОЛОДОМОРУ, - розповідає журналіст Сергій Медяник.

Бо тільки скажені собаки під час війни будуть вивозити продовольство з країни!!! Є такий термін: "Продукт з доданою вартістю", це коли країна продає не сировину, а виробляє з нього продукцію. Тобто, Україна, зараз, якщо хоче допомогти іншим нароодам, повинна як мінімум, зробити з зерна муку, а в ідеалі готовий хліб чи булочки і отримати у 3-5 разів більше грошей.

У нашому Кабміні прикриваються тим, що типу світ потребує нашого врожаю, таді хай роблять продукт, в нас є куча заводів і лише після цього вивозьте. Але для цього потрібен час, а вони хочуть бистріше вивезти зерно, отримати гроші, а там вже їм усе одно буде, їм вже не потрібна буде влада в України, бо в них на офшорах будуть мільярди.

Таке ж робив Сталін у 30-х роках, йому потрібно було втихомирити бунтівних українців та отримати валюту для своїх мегапроектів, тому він наказав, забирати усе зерно та вивозити закордон, при цьому Голодомором керувала українська влада, яка в той час засідала у Харкові.

Українці забирали у українців врожай та відправляли закордон, а потім, селянам вже не було чого їсти. Історія знову йде по колу, українські та російські можновладці, підписали у Турції, таємний договір, який ніхто ее бачив, згідно якого, з України вивізуть усе зерно і нам нема буде чого їсти. Кубраков написав, що зерно вивозять до Тріполі, Лівію.

Але місто Тріполі знаходиться у країні Ліван, яка у Африці, а Лівія, на Аравійському півострові, це сусід Іраїлю. Тобто Кубракову усе одно куди вивозити зерно, він навіть не орієнтується у географії, аби бистріше отримати кеш, вкрасти гроші і поїхати жити на Мальдіви. І як можна було поставити такого безграмотного чоловіка керувати Міністерством інфраструктури???

Просимо вас про фінансову допомогу для наших журналістів та інформаційну боротьбу з російськими окупантами: 4441 1144 1008 2620 или PayPal: info@apravda.com

Телефонуйте у нашу редакцію та повідомляйте важливу інформацію: +38 044 362 90 11.