У Запоріжжі тисячі людей вийшли на мітинг, щоб зменшити викиди забруднювальних речовин місцевими підприємствами

Новости 21.09.2020

Жителі Запоріжжя також вимагають створити систему реагування та регламент взаємодії органів, які здійснюють контроль стану довкілля та захист населення.

Про це повідомляють учасники мітингу #маюправодихати, що відбувся біля обласної державної адміністрації.

Як повідомив керівник громадської організації «Helper Запоріжжя» Данило Щербаков, в акції взяли участь близько 4,5 тис. осіб.

У Запоріжжі тисячі людей, щоб зменшити викиди забруднювальних речовин місцевими підприємствами

Учасники акції висунули уряду, ОДА і міській владі 7 вимог, головна з яких - до 11 жовтня 2020 року виконати норму ст. 11 закону про охорону атмосферного повітря шляхом забезпечення прийняття рішення щодо поетапного зниження викидів забруднювальних речовин підприємствами, установами, організаціями та громадянами - суб’єктами підприємницької діяльності у Запоріжжі.

У Запоріжжі тисячі людей, щоб зменшити викиди забруднювальних речовин місцевими підприємствами

Від Запорізької облдержадміністрації громадяни вимагають створити систему реагування та регламент взаємодії органів, які здійснюють контроль стану довкілля та захист населення на регіональному рівні.

Своєю чергою голова Запорізької обласної державної адміністрації Віталій Боговін запевнив, що нібито в ОДА створять робочу групу з розробки програми зі зменшення викидів.