У Полтаві на 6-річну Марію Зволинську впала брила льоду, дівчинці потрібна кров першої групи з позитивним резус-фактором

Костянтин Медяник 4.02.2019

У Полтаві неподалік зупинки громадського транспорту з даху п`ятиповерхівки впала льодяна брила і тяжко травмувала 6-річну дівчинку.

Дитина саме йшла разом з мамою і братом. Від удару постраждала втратила свідомість. Її негайно госпіталізували, повідомляє поліція Полтавщини.

Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею "Службова недбалість".

Зараз 6-річній Марії Зволинській, яка потрапила до реанімації через брилу льоду, потрібна кров першої групи з позитивним резус-фактором.

Здати кров можна від завтра, 4 лютого, з 8-ї ранку. Сама дівчинка має першу групу з позитивним резус-фактором. Охочі допомогти з іншими групами також можуть здати кров. На станції переливання зроблять заміну у банку крові.

Аби допомогти Марії Зволинській, потрібно прийти до Полтавської обласної станції переливання крові, що на вул. Шевченка, 23 (за обласною клінічною лікарнею). Із собою треба мати паспорт та ідентифікаційний код. На станції скажіть, що здаєте кров для Марії Зволинської, яка лікується у Полтавській міській дитячій клінічній лікарні.