У Одеській юридичній академії збрехали - студенти-корупціонери Роман Дрючков і Віталій Сатаренко ще не отримали дипломи. Документи

Новости 28.06.2019

Нещодавно журналісти Актуальної Правди разом із правозахисниками навідалися до університету "Одеська юридична академія" у Києві з метою донесення до ректора Віктора Завгороднього інформації про те, що студенти Роман Дрючков та Віталій Сатаренко є корупціонерами та крадіями.

Але на порозі университету команді Актуальної Правди дорогу перегородив несамовитий заступник директора Петро Мельник, який кидався на людей з кулаками, ломав апаратуру та погрожував журналістам.

Тому звернення до ректора прийшлося надсилати пошто і відповідь на звернення, яка надійшла до редакції Актуальної Правди, шокує.

WikiInvestigation ВІДПОВІДЬ З ОДЕСЬКОЇ ЮРИДИЧНОЇ АКАДЕМІЇ ЗА ПІДПИСОМ ПЕТРА МЕЛЬНИКА - НАПАДНИКА НА ЖУРНАЛІСТІВ ТА ПРАВОЗАХИСНИКІВ АКТУАЛЬНОЇ ПРАВДИ

Заступник ректора Мельник стверджує, що студенти-корупціонери Роман Дрючков та Віталій Сатаренко закінчили навчання в Одеській юридичній академії. Але це – справжня брехня, бо вони не отримали дипломи.

З цього можна зробити висновок, що Роман Дрючков та Віталій Сатаренко підкупили заступника директора Мельника, аби той їх прикривав.

WikiInvestigation РОМАН ДРЮЧКОВ - ВКРАВ МАЙНО У ВЛАСНОЇ СІМ'Ї ЗАРАДИ АЛКОГОЛЮ

Ми вимагаємо відрахування студентів-корупціонерів Романа Дрючкова та Віталія Сатаренко з Одеської юридичної академії, а також звільнення заступника директора - хабарника Петра Мельника.

Щодо Романа Дрючкова наразі ведеться розслідування по двом кримінальним справам, в одній з них фігурує Віталій Сатаренко - командир полку "Київ".

Раніше Актуальна Правда опублікувала інтерв'ю українки Махаребе Махин, пацієнти ії лагідно називають доктор Майя, в якому вона розповіла про тортури над неї та дітьми від ії колишнього чоловіка Романа Дрючкова.

Виявилось, що Дрючков разом зі своїм однокурсником поліцейським Сатаренко вдерлися до ії дому, жорстко побили, викрали документи на майно, а згодом за допомогою корумпованих нотаріуса та держреєстратора переписали на підставну особу.

Солодка парочка злочинців Дрючков та Сатаренко планують пройти за допомогою хабарів екзамени на магистратуру філіалу університету Одеської юридичної академії Київський інститут інтелектуальної властності та права, які відбудуться 2 та 4 липня 2019 року. Та чи можна давать знання людям, які їх використовують для злочинних дій?

Актуальна Правда звертається до народного депутата та президента Національного університету «Одеська юридична академія» Сергія Ківалова, з вимогою перевірити усі факти викладені у даній публікації.

WikiInvestigation КРИМІНАЛЬНА СПРАВА ЩОДО РОМАНА ДРЮЧКОВА ТА ВІТАЛІЯ САТАРЕНКО ПРО КРАДІЖКУ АВТОМОБІЛЯ