У нардепа Дмитра Разумкова, редакція інформагентства Актуальна Правда знайшла прихований від декларування, будинок у Швейцарії

Новини 9.06.2022

У народного депутата Дмитра Разумкова виявляється є будинок у Швейцарії. Серед мальовничих Альп, у містечку Гштад, де полюбляли відпочивати принц Чарльз, Майкл Джексон, Елізабет Тейлор, Роман Поланскі, Кофі Аннан, Маргарет Тетчер, екс-спікер українського парламента Разумкова, володіє нерухомостю, розміром, більше 1000 квадратних метрів, яку він придбав у березні 2021 року за майже 9 мільйонів швейцарських франків.

Ця інформація стала відома редакції Актуальна Правда з реєстру нерухомості Швейцарії, яку нардеп Дмитро Разумков приховав від декларування.

Містечко Гштад знаходиться у кантоні Берн, на відстані 120 кілометрів від Женеви, та має статус гірськолижного курорту міжнародного класу. Разумкову та його супутникам, потрібно пройти від свого дому, на вулиці Стара Лауэненштрассе, 11, до підйомника, лише 10 хвилин.

У містечку розташовані багато гірськолижних трас загальною протяжністю 250 кілометрів, обладнані трьома фунікулерами, та 61 підйомником. Крім того, навколо Гштаду прокладено близько ста кілометрів трас для лижних перегонів.

Дмитро Разумков вибрав будинок з чудовим розташуванням та шикарним краєвидом, а у дворі квітне сад на 763 квадратних метрах та росте ліс на 1542 квадратів.

Основний будинок має розмір 413 квадратних метрів, а біля нього розташовані споруди ще на 954 квадратів. Згідно з рейтенгом Ski Property Index 2020, у Гштаді була зафіксована найвища ціна житла на гірськолижних курортах світу - 32 900 євро за м².

Разумков, щоб замаскувати своє приватне помещкання, придумав легенду, що там проводить свою діяльність "Інститут інтегральної психо-тілесної терапії", де шарлатанськими методами пропонують лікувати усі болячки світу.

Представляє цю псевдолікарню, Маріанна Вінтербергер-Штрикер, яка активно виступає з лекціями у Києві, а ще на Оболоні, зареєструвала фірму з такою ж назвою, в якій співласниками віступають Валерія Тимощук та Сергій Карандін.

Останній, разом з нардепом трьох скликань від партії Регіонів та сепаратистом Владіславом Лук'яновим, володіють телеканалом "Фінфорт", який зареєстровано у окупованому росіянами Донецьку.

Як відомо, Дмитро Разумков був політтехнологом Партії регіонів, а також, з 2015 року, його піарило російське видання, яке контрролює ФСБ - «РІА Новості», а в Україні їм керував зрадник батьківщини Кирило Вишинський.

В Україні діють такі державні структури як Національне агентство з питань запобігання корупції, Національне антикорупційне бюро України, Служба безпеки України, Бюро економічної безпеки України, тому дивно, що жодна з них, не поцікавилась, звідки у нардепа Дмитра Разумкова гроші на купівлю елітної нерухомості у Швейцарії.

Маємо сподівання, що публікація на сайті Актуальної Правди, допоможе правоохоронним органам України, перевірити приховані статки нардепа Дмитра Разумкова.

Чекаємо відповіді на запит редакції про коментар від нардепа Дмитра Разумкова, та запрошення на екскурсію до його будинку у Швейцарії.

Телефонуйте в нашу редакцію та повідомляйте важливу інформацію: +38 044 362 90 11. Просимо вас про фінансову допомогу для наших журналістів: 4441 1144 1008 2620 або PayPal: info@apravda.com