У Києві на хабарі в $5000 затримали прокурорів Вербицького, Суботіна і Брикова. Відео

Новости 9.08.2019

У Києві поліція викрила у хабарництві прокурорів, які вимагали п’ять тисяч доларів з директора мережі автозаправних станцій.

Про це повідомив журналіст Сергій Медяник.

"Рівно рік тому, команда Актуальної Правди проводила антикорупційний моніторинг з приводу хабарництва в Дарницькій прокуратурі. Тоді були виявлені факти, які вказували на злочини Вербицького, Суботіна і Брикова. Сьогодні двох прокурорів ДБР заарештувало, за хабар 5 тисяч доларів від нелегального АЗС. Злочинці завжди отримують своє покарання", - написав Сергій.

Вербицького, Суботіна і Брикова

Слідство встановило, що за зазначену суму хабаря фігуранти обіцяли не притягувати останнього до кримінальної відповідальності та не втручатися у господарську діяльність АЗС.

8 серпня двох прокурорів Київської місцевої прокуратури №2 та посередника затримали безпосередньо під час одержання хабара.

Вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру у вчиненні злочину передбаченого 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу.

хабар прокуратура київ

Нагадаємо, що Актуальна Правда вже писала, що у Дарницькому районі працють декілька корупціонерів прокурорів: Бриков, Вербицький, Суботін.