Трубаров продав державну гідроелектростанцію за 100 мільйонів

Новости 18.09.2019

Фонд державного майна продав майновий комплекс Первомайської гідроелектростанції 107,7 мільйона гривень.

Про це розказав в. о. голови ФДМУ Віталій Трубаров.

"Успішний продаж. Фонд державного майна продав Єдиний майновий комплекс Первомайської гідроелектростанції за 107,7 мільйонів гривень при стартовій ціні в 64,6 млн", - написав Трубаров.

Він зазначив, що в аукціоні взяли участь три учасники. Переможець - ТОВ "ЕМЗА" - запропонував ціну на понад 36 млн грн вищу від найближчої цінової пропозиції.

Покупець Первомайської гідроелектростанції зобов’язаний забезпечити збереження профілю діяльності майнового комплексу, дотримуватися вимог законодавства в сфері електроенергетики, обладнати ГЕС рибопропускними та рибозахисними спорудами та в подальшій експлуатації враховувати висновки і рекомендації екологічного аудиту.

Первомайська ГЕС розташована у місті Первомайськ Миколаївської області за 244 км від гирла річки Південний Буг.

СПРАВКА: Віталій Трубаров - виходець з Донбасу. Народився в Макіївці, жив в Донецьку, звідки переїхав до Києва після початку президентства Януковича в 2010 році.

У структурах Фонду держмайна працював з 2002 року. Очолював відділення ФДМ Донецька і області. Також займав високі посади в регіональній податковій інспекції.

Слід зазначити, що Євгеній Геллер - екснардеп та близький знайомий Віталія Трубарова. Його називали куратором чиновника за часів Януковича.

Судячи з цих розкладів, а також рухам ФДМ по "Центренерго", Трубаров вдало вливається і в нову владну команду - уже в четверту за рахунком.