Триває суд над лікарями-вбивцями Анастасії Островської - сетра Вероніка дала покази у якості потерпілої. Відео

Сергій Медяник 11.04.2023

У Солом'янському суді Києва пройшло слухання по справі Анастасії Островської. Анастасія проходила лікування у клініках "Борис" та Добробут", де ій зробили лапароскопічну операцію із видалення каменів із жовчного міхура.

Лікарі Роман Балацький та Костянтин Копчак виявилися некваліфікованими, вони натворили біди зі здоров"ям Анастасіі, якій довелось перенести 4 операції.

Анастасія померла прямо у лікарні, тому поліція та прокуратура провела кримінальне розслідування та передала справу до суду.

Суддя Катерина Застрожнікова, яка слухає справу, відразу повела себе упереджено, незаконно заборонивши відеозйомку журналістам.

Також, суддя 2 рази допомагала обвинуваченним затягувати процес.

Актуальна Правда вже не вперше проводить моніторинг судів над некваліфікованими лікарями: щоб зробити висновок: якщо паціент вмирає, то лікар - вбивця.

Нашій редакції надала коментар Вероніка Марченко, сестра Анастасії.

Лікар-вбивця Костянтин Копчак, досі працює у "Добробуті", заступником директор, а ще він хірург у "Національному інституті раку": чому державна установа не звільнила його?

А тому, що він отримав роботу завдяки своєму батькові Володимиру Копчаку, завідувач відділу хірургії лапароскопічної хірургії жовчовивідних проток Інституту хірургії та трансплантологіїї імені Шалімова.

А його дядька Олександра Копчака, завідувача відділення інвазивних методів лікування в Івано-Франківській обласній лікарні, поліція заарештовувала за хабар.

Роман Балацький, зараз працює у лікарні Адоніс і створив разом з партнером сайт, де рекламує власні хірургічні послуги, при цьому там не зазначено жодної інформації про ліцензії, тобто Балацький таємно десь у підвалі робить операції, що заборонено законом.

Актуальна Правда тримає цю справу на контролі і бажає лікарям-вбивцям швидше опинитися у в"язниці.