Судді-корупціонери Ірина Павлюк, Оксана Демидюк, Григорій Савченко і Олег Тимошенко за хабар від шахрая Андрія Гордійчука прийняли незаконне рішення

Новости 9.03.2021

Україна - це держава у якій шахраї почувають себе безкарно, бо в них завжди є можливість дати хабаря поліції та прокуратурі, а потім уникнути покарання.

Судді також завжди готові прийти на допомогу злочинцям та за відповідну грошову допомогу, надати виправдовувальні вироки.

Гордійчук Андрій Андрійович - бізнесмен та політик, як він себе називає, вже багато років грабує бізнесменів, державний бюджет та простих українців.

У 2016 році його компанії "Перший національний кооператив" та "Органік Сідс" отримали кредити у державному "Укргазбанку" де отримали 185 мільйонів гривень.

На ці кошти було притбано 90 тракторів «Білорус-1523», а частину грошей Гордійчук витратив на власні забаганки.

У 2019 році стало зрозуміло, що Гордійчук не збирається віддавати позичені гроші, бо накопичився борг у 170 мільонів. Через деякий час Андрій Гордійчук зник разом з технікою.

Звісно, "Укргазбанк" провів усі юридичні процедури для повернення боргу, було розпочато кримінальне розслідування, судові виконавці наклали арешт на трактори і до Господарського суду Хмельницької області було подано позов.

Укргазбанк виграв у суді першої інстанції і Андрій Гордійчук, подав позов до Північно-західного апеляційного господарського суду у місті Рівне, де інтереси держави зіткнулися з шкурницькими інтересами місцевих людей у чорних мантіях.

Команда «Актуальної Правди» почала моніторинг та висвітлення цього судового процесу та виявила, що кожний суддя, який слухав цю справу - загруз у тотальній корупції.

Коли журналісти дослідили родинні та бізнесові зв'язки суддів, з'явилося відчуття, що в Північно-західному апеляційному господарському суді діє таємна корпорація, яка надає повний спектр послуг для шахраїв.

Головуюча суддя по справі була Павлюк Ірина Юріївна, ще у 2016 році, поважна громадська організація "Автомайдан" опублікувала розслідування про ії великі статки.

Вона мешкає у шикарній садибі розміром 600 квадратних метрів на вулиці Котляревського, 32 де розташовані будинки корупційної еліти Рівного.

Ії чоловік Вадим контролює ринок "Моріон", цей бізнес завжди пов'язаний з криміналом, але коли у тебе дружина суддя, вона завжди може тебе кришувати.

У 2016 році та 2018 роках на подвір'я Павлюків невідомі кидали гранати, а у 2017 році цей будинок пограбували. Напевно, люди, які зневірились у правосуддя, таким чином намагалися встановити справеливість.

Щоб зняти стрес від важкої праці хабарництва, суддя Павлюк ганяє на спортивних автомобілях Porsche Cayenne та Subaru Impreza, але ії не зупиняє поліція, бо вони вміє домовлятися з керівництвом патрульних.

До речі, чоловік судді Павлюк хизується, що роздає хабарі, наприклад, у власному інтерв'ю він розповів, як носить гроші до місцевого СБУ, тому й не дивно, що його дружина почувається спокіною, коли виносить замовні рішення.

Але справу шахрая Гордійчука слухали інші судді, колишній голова цього суду Савченко Григорій Іванович - раніше був головою цього суду Савченко Іван Григорович.

Коли журналісти Актуальної Правди почали задавати гострі питання, він відразу пішов на лікарняний, аби не чути правду, бо його син працює у СБУ та Рівненському районному суді.

Щоб швидше винести незаконне рішення проти державного Укргазбанку, Савченко було замінено на Тимошенко Олега Михайловича, який є чинним заступником голови суду, що може свідчити про велику приоритетність справи, напевно, Гордійчук дуже багато заплатив хабаря.

Дружина Тимошенко працювала у Рівненському окружному адміністративному суді, а зараз адвокат, а ії брат Віктор чинний співробітник Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

Треття суддя у справі була Демидюк Оксана Олександрівна, ії син прокурор Рівненської області, а його дружина Ольга є секретаркою прокуратури.

Світлана Кравчук - сестра судді Демидюк, перекладає папрці у цьому ж суді разом зі своє донькою Наталією Ільчук, а Світлана Конончук, ще одна племінниця Демидюк, є помічником судді у Господарському Рівненському суді.

Хочемо не оминути увагою й голову Північно-західного суду Мельника Олега Володимировича, який люб'язно надав нам інтерв'ю.

Його двоюрідний брат Володимир Мисько є головним державним інспектором митного посту "Городище" на Рівненської митниці, ця місцина є тотально кормпованою.

На жаль, Олег Мельник не вбачає корупційних ризиків у таких родинних зв'язках суддів і те, що вони своїм рішенням пограбували державний Укргазбанк.

Команда «Актуальної Правди» звертається до Вищої ради правосуддя - судді Павлюк, Демидюк, Савченко та Тимошенко повинні бути покарані за свої незаконні рішення.