Суд арештував російський заклад Queen Kyiv та Eshak, який робив діскотеки у незаконній споруді на яку дозвол надали працівники Віталія Кличко, а голова фракції Слуга Народу Арахамія проводив перемовини

Новини 2.09.2022

Суд наклав арешт на заклади громадського харчування та земельні ділянки російського мільйонера та ресторатора Алєксандра Орлова, що, зокрема, володіє столичним комплексом Queen. Про це повідомила пресслужба Бюро економічної безпеки.

Співробітники БЕБ встановили нерухоме майно, яке через офшорні компанії та підконтрольних осіб належать російсіянину Алєксандру Орлову.

Орлов володіє групою Bulldozer Group, якій в Україні належать заклади Queen Kyiv, Virgin Izakaya Bar, Eshak, Not Only Fish, Рыба Пила, Queen Country Club, Fish Fetish.

У ході слідства встановлено, що бізнесмен намагався уникнути можливих санкцій та вилучення прав власності, а відтак за удаваним угодами планував фіктивно вивести зі своєї власності зазначені активи.

Ухвалами слідчого судді арештовано нерухомість у вигляді закладу громадського харчування, земельних ділянок та багатофункціонального розважально-оздоровчий комплексу із закладом громадського харчування.

Queen Kyiv робив дискотеки у споруді на Набережному шосе, 25, яка була побудована незаконно, бо там зсувонебезпечна територія, але підлегли мера Віталія Кличко усе одна надали землю та дозволи.

Голова фракції Слуга народу Давид Арахамія непублічно зустрічався з депутатом ОПЗЖ, мільйонером Ігорем Абрамовичем. Зустріч тривала близько двох годин.

Абрамович був одним з підписантів звернення до Конституційного суду, через яке в Україні майже скасували антикорупційну реформу і розпочалася конституційна криза.

Абрамовича називають близьким до бізнесмена Павла Фукса, який потрапив під санкції РНБО, і бізнесмена Віталія Хомутинника, який є слугою олігархів Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова.

Просимо вас про фінансову допомогу для наших журналістів та інформаційну боротьбу з російськими окупантами: 4441 1144 1008 2620 или PayPal: info@apravda.com

Телефонуйте у нашу редакцію та повідомляйте важливу інформацію: +38 044 362 90 11.