Столична поліція переведена до бойової готовності через місцеві вибори. Відео

Новости 24.10.2020

Начальник поліції Києва Андрій Крищенко повідомив, що столична поліція переведена до бойової готовності для забезпечення правопорядку під час виборів.

У Києві створено 1105 дільничних виборчих комісії і з моменту завезення і до повного вивезення бюлетенів на всіх ДВК 4500 поліцейських у цілодобовому двозмінному режимі нестимуть службу.

Допомагати забезпечувати публічну безпеку і правопорядок будуть 8 000 працівників військовослужбовців Національної гвардії України, курсантів Національної академії внутрішніх справ, пожежники і 150 представників комунального підприємства «Муніципальна варта».

Радник Міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк, заявив, що на сьогоднішній день по Україні зареєстровано 508 кримінальних проваджень пов’язаних з порушенням виборчого законодавства, про підозру повідомлено у 21 кримінальному провадженні 30 особам.

«Ми зробимо усе, щоби вибори пройшли демократично. Правоохоронці реагуватимуть жорстко і адекватно на всі порушення у рамках тих повноважень, які надані законами і Конституцією України. Всі підрозділи Міністерства внутрішніх справ України чітко стоять на позиції безкомпромісного і чіткого реагування на будь-які правопорушення під час виборів, незалежно від політичних симпатій і політичних прапорів», - наголосив радник Міністра Зорян Шкіряк. 

Він також зауважив, що правоохоронці стежитимуть за порядком і під час проведення опитування, ініційованого Президентом України Володимиром Зеленським.