Служба автомобільних доріг у Харківській області замість ремонту доріг купила пафосний джип за мільйон

Новости 5.01.2021

Служба автомобільних доріг у Харківській області 28 грудня за результатами тендеру замовило дочірньому підприємству «Автотрейдінг-Харків» легковий автомобіль Skoda Kodiaq Ambition за 998 тисяч гривень. В автосалонах такий автомобіль в подібній комплектації можна придбати на 70 тисяч дешевле.

Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Фірма поставить позашляховик Skoda Kodiaq Ambition 2.0 TSI/132 KW 7DSG 4х4. Автомобіль матиме подушки безпеки, пакет «Погані дороги» (захист двигуна, захист від каменів), 8 динаміків, двозонну систему кондиціювання з електрорегулюванням та комбіфільтром, задній парктронік, підігрів передніх сидінь з незалежним регулюванням, інформаційну навігаційну систему «AMUNDSEN» та додаткові опції: світлодіодні фари головного світла з функцією повороту, свідлодіодні денні ходові вогні (Full LED з AFS, з LED NSW з функцією Corner).

У автосалонах Skoda Kodiaq Ambition 2.0 TSI/132 KW 7DSG 4х4 з додатковим пакетом Ambition + можна придбати за 922 тис грн.

На торгах єдиним конкурен6том ДП «Автотрейдінг-Харків» Олега Бярина було ТОВ «Автомобільний дом «Соллі-плюс» Костянтина Токарєва, Олега Пучкова та Інни Пасічник, чия пропозиція була вищою і склала 998,5 тис грн. Саме такою була очікувана вартість. Фірми не торгувались під час аукціону.