Скандальний суддя-корупціонер Сергій Каракашьян, який відсторонив Супрун

Новости 8.02.2019

Суддя Окружного Адміністративного суду м.Києва Сергій Каракашьян виніс ухвалу про забезпечення позову якою заборонив Уляна Супрун виконувати обов’язки голови МОЗ. Так, так, суддя фактично самовільно відсторонив від виконання обов’язків міністра ще до розгляду позову.

Відомий суддя Каракашьян й іншими рішеннями: наприкінці листопада він визнав незаконним призначення директора НАБУ Артема Ситника.

Менше двох місяців тому суддя у складі колегії ухвалив гучне рішення, яким поновив на посаді звільненого після відкриття кримінального провадження голову Державної фіскальної служби Романа Насірова. Підставою такого рішення у суді тоді назвали недоведення наявності підстав для звільнення, а саме обставин його подвійного громадянства та порушення процедури звільнення.

Втім це не єдина суспільнозначуща справа на рахунку Каракашьяна. У вересні 2018 року суддя відмовив Центру протидії корупції щодо їхнього позову до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення щодо надання статусу соціальної реклами відеоролику за участі Генпрокурора Юрія Луценка. На думку Центру протидії корупції, надання рекламі статусу "соціальної" дозволило ставити її в ефіри телеканалів та радіостанцій безкоштовно, завдяки чому відбувся піар Юрія Луценка в політичних цілях. При цьому реклама містить відеофрагменти з зображенням Генерального прокурора, його прізвища та імені, державну символіку (Державний прапор України), символіку прокуратури, що заборонено використовувати в соціальній рекламі.

Є питання і щодо статків судді: зокрема, у його власності ось такий будиночок в Обухівському районні поблизу Києва.

Нагадаємо, що Окружний Адміністративний суд м.Києва мав бути ліквідований у рамках проведення судової реформи. Проте раптово цей суд зник з переліку судів, які підлягають ліквідації. Очевидно, що такі судді, як Вовк, Аблов, Арсірій, Каракашьян та інші дуже корисні для ухвалення потрібних рішень.