Шахрай Анатолій Остапенко вкрав квартиру у бійця української армії Ростислава Тихонова та напав на журналістів Актуальної Правди. Відео

Новини 29.12.2021

Анатолій Остапенко, ріелтор, який шляхом шахрайства привласнив квартиру учасника АТО, напав на знімальну групу редакції "Актуальна Правда". Журналісти навідали чоловіка у його домівці, щоб отримати коментар щодо схеми, за якою йому вдалось переоформити на себе двокімнатну квартиру захисника України.

"Остапенко викликав поліцію, коли ми подзвонили у двері й попрохали про коментар. Коли поліціянти приїхали, він запросив правоохоронців і мене в оселю. Ми зайшли до кухні, він запропонував почати ставити запитання, та коли я почав знімання, вихопив відеокамеру і почав її шматувати. Копи втрутились та відтягли Остапенка, тоді той облив мене з миски водою. Пізніше, по прибуттю слідчо-оперативної групи, я написав заяву за 171 статтею про перешкоджання професійній журналістській діяльності", – розповів журналіст АП.

Нагадаємо, що журналісти "Актуальної Правди" відшукали чоловіка, який шляхом шахрайства та підробки документів отримав квартиру учасника АТО. Додамо, що "Актуальна Правда" взялася за розслідування схеми, через яку учасника АТО позбавили квартири на Печерську.

До нас у редакцію АП звернувся Ростислав Тихонов, чоловік рік воював у зоні проведення АТО. Та коли повернувся додому, з'ясував, що його батько під впливом якихось людей переписав квартиру на столичному Печерську, у тому числі й частину помешкання Ростислава на такого собі Анатолія Остапенка. Операцію провернули за явно підробленим рішенням суду. Ми розшукали та навідались до нотаріуса, яка укладала угоду.

Нотаріуса Тетяну Змисловську не збентежила занижена вартість житла, бо квартиру на елітному Печерську за документами продали за 140 тисяч гривень, не звернула увагу жінка і на неадекватний стан продавця та сумнівне рішення суду, у якому печатки явно липові", – нагадують деталі журналісти АП.