Сергій Медяник: Світовий банк видав Україні 1,5 мільярда доларів на зарплатню чиновників, тому український уряд повинен звільнити 50% державних службовців

Новини 9.06.2022

Світовий Банк видає кредит Україні на 1 500 000 000 доларів, щоб платити зарплатню державним чиновникам. Добре відомо, що українськи чиновники - тотальні корупціонери, це бариги, які кожного дня використовують власне службове становище для збагачення. Тепер ще й міжнародні структури їм допомагають, - розповідає журналіст Сергій Медяник.

У мене питання, а хто буде допомагати простим українцям? Держава нам не допомагає від слова зовсім, я вже промовчу про ті жалюгідні 2000 гривень і то тільки з тих міст та сел згідно особливого списку і то й ті гроші не всім платять. Зате зарплатню для держслужбовців тримають, наче й війни не було. Біда, та й годі.

Для України завжди було два вороги - путінська Росія та корупція. Росію ми вже перемогли. Тепер потрібно ліквідувати корупцію, але якщо й міжнародні партнери будуть допомагати жити корупціонерам, тоді точно мільони українців від голоду помруть.

Що потрібно робити?

Перше, у цьому місяці звільнити 50% усіх чиновників з міністерств, обласних та районних адміністрацій, повиганяти цих бездарів, усе одно з них мало користі, багато функцій зараз держава не надає людям, навіть елементарну проблему з паливом так і не вирішили.

Друге, зняти надбавки правоохоронцям у областях, де нема бойвих дій. Скоротити кількість поліцейських, вони усе одно переходять на бік ворога при будь якій можливості.

3. Закрити третину ПТУ, технікумів та університетів, а в тих, що залишуться, скоротити третину персоналу, усе одно зараз навчання онлайн, та й таке навчання, як в Україні, на рівні Африки.

4. В ОТГ, міських та сільських радах залишити лише голову, а бухгалтерію та юристів хай беруть на аутсорс.

5. Пишіть у коментарях, які ще ресурси для економії державних коштів ви бачите!

Телефонуйте в нашу редакцію та повідомляйте важливу інформацію: +38 044 362 90 11. Просимо вас про фінансову допомогу для наших журналістів: 4441 1144 1008 2620 або PayPal: info@apravda.com