Розпочато розслідування: Нардеп Михайло Забродський звернувся до СБУ через поїздку зрадника Федіра Христенко в Москву. Документ

Новости 3.04.2020

Народний депутат від партії "Європейська солідарність" Михайло Забродський звернувся до Служби безпеки України через нардепа-зрадика Федіра Христенко, який під час святкування народження дружини Марини у Москві домовлявся з головою терористів ДНР Пушиліним.

Відповідний документ редакція "Актуальної Правди" отримала від СБУ.

В СБУ почали розслідувати факти викладині в розслідуванні редакції "Актуальної Правди" щодо нардепа Федора Христенко, який організував у грудні 2019 року для своєї дружини Марини святкування дня народження у ресторані з вікнами на Кремль.

"Повідомляємо, що викладена в зазначених Вами матеріалах журналістського розслідування інформація наразі перевірається.

У разі встановлення фактів правопорушень, виявлення, припинення та розкриття яких відповідно до статті 2 Закону України "Про СБУ" покладається на Службу безпеки України, буде вжито заходів правового реагування в межах компетенції.", - зазначили в СБУ.

Нардеп Михайло Забродський звернувся до СБУ через поїздку депутата-зрадника Христенко в Москву

Актуальна Правда сподівається, що Христенко буде покараний через зрадницьке святкування дня народження в Москві за 1 мільйон доларів, а також понесе відповідальність за перешкоджання журналістській діяльності. Слід зазначити, що Христенко найняв людей, які намагалися видалити відео розслідування нашої редакції.

Нагадаємо, що Актуальна Правда провела розслідування про те, як народний депутат Федір Христенко під час святкування Дня народження дружини Марини в Москві домовлявся з главою терористів ДНР Пушиліним.