Роман Бочкала та Богдан Хмельницький-Майданюк допомагають російському окупанту Володимиру Крупчаку уникнути санкцій. Вони це роблять від імені інформагентства "Стоп Корупції" та фонда "Батальон Волонтер"

Тарас Сокира 1.11.2023

Роман Бочкала та Богдан Хмельницький-Майданюк допомагають російському окупанту Володимиру Крупчаку уникнути санкцій. Вони це роблять від імені інформагентства "Стоп Корупції" та фонда "Батальон Волонтер".

В той час, як Україна захлинається кров"ю від війни з Росією, ділки Роман Бочкала та Богдан Хмельницький-Майданюк, використовуючи власні організації інформагентства "Стоп Корупції" та фонда "Батальон Волонтер" домовились з російським окупантом Володимиром Крупчаком, захищати від арешту Київський картонно-паперовий комбінат, який він рейдернув під час правління диктатора Кучми.

Коли Офіс генерального прокурора України разом з Бюро економічної безпеки зробили подання до суду на арешт активів Крупчака, він відразу винайняв Романа Бочкалу та Богдана Хмельницького-Майданюка для відбілювання репутації і здійснення тиску на слідчі правохоронні органи та суди України.

Нагадаю, це відбулось влітку 2022 року, коли по Київській, Чернігівський та Сумській областях, збирали трупи українців, яких закатували російськи фашисти-сталіністи.

В той час Харків було практично оточено російсько-путінською армією, а Херсон був під російською окупацією.

Російський окупант Володимир Крупчак напевно заплатив дуже великі гроші, що Роман Бочкала та Богдан Хмельницький-Майданюк, захопивши з собою посіпаку Ігоря Бондарчука, замість того, щоб захищату рідну землю від ворога, особисто приїхали на завод російського окупанта Крупчака, для того, щоб завантажити паперові ліжка та зробити фоточок для піару.

Ця публікація перш за все має мету, звернути увагу на діяльність вищевказанних осіб, співробітниками контрозвідки Служби безпеки України, Верхоовного Головнокомандувача Збройних Сил України, Ради Національної безпеки та оборони України, керівництва Міністерства оборони та командування Збройних сил України, бо вони вже від імені генерала Валерія Залужного збирають гроші, які невідомо куди йдуть.

Також Роман Бочкала та Богдан Хмельницький-Майданюк увійшли у довіру до Сергія Баранова, начальника Головного управління ракетних військ і артилерії та безпілотних систем Генерального штабу ЗСУ та Сергія Наєва, командувача Об'єднаних сил Збройних сил України, потрібно виявити, які державні таємниці вони могли вкрасти та передати Путіну.

Роман Бочкала (крайній зліва), поряд з ним Ігор Бондарчук, крайній зправа Богдан Хмельницький-Майданюк

Роман Бочкала, отримав від кривавого диктатора Януковича нагороду, заслужений журналіст

Богдан Хмельницький-Майданюк відсидів 4 роки у СІЗО за розбійний напад на фермера

Російський окупант Володимир Крупчак під санкціями України

Російська окупантка Поліна Крупчак під санкціями України

Указ кривавого диктатора Януковича про нагороду Романа Бочкали

Офіс генпрокурора арештував активи російського окупанта Володимира Крупчака

Бюро економічної безпеки арештувало активи російського окупанта Володимира Крупчака

Інформаційне агентство "Стоп Корупції" захищає російського окупанта Володимира Крупчака

Благодійний фонд "Батальон Волонтер" захищає російського окупанта Володимира Крупчака

Київський картонно-паперовий комбінат захопив російський окупант Володимир Крупчак