Рейдер Василій Хмельницький та фірма Мастер Авіа вкрали аеропорт Київ Жуляни. Відео

Новости 15.11.2018

Команда Актуальної Правди провела мітинг з вимогою до так званого бізнесмена Василя Хмельницького повернути аеропорт Київ Жуляни, який він за допомогою фірми Мастер Авіа вкрав у держави.

Актуальна Правда приїхала в аеропорт Київ Жуляни, тому що місяць тому ми вже тут були, та написали заяву в поліцію щодо злочинів. На жаль, поліцейські та прокурори у нашій країні корумповані. Вони отримали хабар і не відкрили кримінальну справу, але ми змусимо їх це зробити через суд.

Наша акція проходить, тому що приватна фірма "Мастер Авіа", яка отримала ділянку землі де стоїть термінал і де під'їжджають машини з кола диктатора Януковича, провела рейдерське захоплення. Власники фірми оформили на себе землю за формою, яка схоже на відкрите нахабне рейдерське захоплення державної землі, хоча насправді цим аеропортом має керувати комунальне підприємство "Аеропорт Київ".

Що ж зробила "Мастер Авіа"?

Люди, які працюють та обслуговують пасажирів отримують мізерну зарплату саме в комунальному підприємстві, а увесь прибуток осідає в "Мастер Авіа".

Більше того, всі авіакомпанії, які вилітають з цього аеропорту потурають цьому, тому що "Мастер Авіа" поставили умову, що обслуговування пасажирів, в тому числі на злітній смузі, обслуговується тільки співробітниками "Мастер Авіа" та авіакомпанії як "Візейр". На жаль, факт має місце бути, вони з цим погоджуються та йдуть на поводу у рейдерів, які всі гроші надсилають в офшори.

"Мастер Авіа" зараз записана на відомого рейдера Василя Хмельницького. Він дуже помітний в нашій країні як бренд рейдерства. Від його дій постраждали мотоциклетний завод "Юди Пі", а також знищений банк "Хрещатик". Зараз Хмельницьк спільно з другом диктатора Януковича Юрієм Єнакіївським віджимає підприємство "Аеропорт Київ". Зрозуміло, що він формально не значиться як власник, а всі операції проводять через офшори. Більше того, коли пасажири проходять процедуру реєстрації на стійці в залі аеропорту, їх обслуговують не співробітники аеропорту підприємства "Аеропорт Київ", а "Мастер Авіа". Відповідно вони не несуть відповідальності перед пасажирами, їх не цікавить якість обслуговування, величезні черги на стійках реєстрації та інші незручності, які часто бувають у цьому аеропорту. З іншого боку, якщо компанія керована аеропортом, а їх співробітники проводять реєстрацію, вони могли б зробити так, щоб не було черг, тому що це клієнти компанії.

"Одна компанія, одні негідники - захопили весь аеропорт і смокчуть його, смокчуть, і смокчуть, але ми вимагаємо і про це ми написали на плакатах, що Василь Хмельницький рейдер. Поверни аеропорт державі!", - зазначили активісти Актуальної Правди.

Фірма "Мастер Авіа" отримала ділянку в оренду, як і всі рейдери отримують, шляхом підкупу депутата. І звичайно ж ми розуміємо, що такі речі не могли проходити без відома зіркового боксера Кличка, який може тільки піаритись і розповідати що він великий мер-реформатор. Також, це не може відбуватися без відома поліції, прокуратури, тому що аеропорт Київ - це єдиний унікальний аеропорт України, більше таких немає. При цьому Солом'янський відділ поліції або прокуратура Солом'янська, або прокуратура Києва не знає про цю ситуацію?

Зазначимо, що місяць тому Актуальная Правда написала заяву стосовно цієї ситуації, але правоохоронні органи не відкрили кримінальну справу. Цей факт є показовим, який свідчить, що вони покривають та кришують реальних злочинців. Актуальна Правда завжди добивалася справедливості і ми доб'ємося в черговий раз перемоги, змусимо повернути аеропорт місту, повернути власність, щоб комунальне підприємство керувало аеропортом, а також, щоб місто отримувало прибуток та сплачувались податки до бюджету.

Фірма "Мастер Авіа" піариться та розповідає, що вони взяли в оренду ділянку і побудували новий термінал. Насправді, це не термінал, а сарай. Ті хто часто літають і були в багатьох аеропортах світу, скажуть всім, що - це сарай, а не термінал. Один із нинішніх співвласників компанії заявив, що вони взяли в оренду ділянку, щоб побудувати унікальну архітектурну конструкцію, яка буде відповідати стандартам міжнародних аеропортів світу. Але це не якась унікальна споруда, це просто схоже на складське приміщення. Пасажири, які користуються цим терміналом, бачать лише смітник. Зауважимо, що кияни та гості столиці хочуть отримати більш гідні та зручні умови користування, щоб в цьому терміналі аеропорту було приємне та комфортне обслуговування пасажирів. Але зараз для авіамандрівників зроблено оптимально не комфортні умови, з них в прямому сенсі сміються.

Крім того, що фірма "Мастер Авіа" поцупила землю, а Василь Хмельницький планує ще загарбати злітно-посадкову смугу. Нагадаємо, що під час війни литовище має стратегічне значення і воно завжди повинно бути в управлінні держави, тому що будь-який аеропрту має подвійне призначення, в тому числі у військових цілях. Не вистачало щоб якісь там рейдери управляли летовищем. Звичайно, у нас виникли питання: Як може фірма "Мастер Авіа" спочатку захопити цю землю, а тепер ще і лізти на стратегічну злітно-посадкову смугу, яку повина контролювати держава?

Де наша держава, де наші правоохоронні органі? По суті - це одна з форм сепаратизму, бо одна купка людей вирішила, що вона здатна захоплювати аеропорти. Ми знаємо трагічну історію з донецьким аеропортом. Зараз схожа ситуація, такий же агресор-рейдер Василь Хмельницький приходить і віджимає аеропорти, як це було у Донецьку. Де ж наша держава, чому правоохоронні органи засунули свої голови в пісок?

Наша акція безстрокова і ми будемо вимагати від усіх правоохоронних органів, від міської влади, президента і народних депутатів, від кабміну, щоб вони зайнялися цим питанням і повернули аеропорт українському народу. Ми вимагаємо навести порядок з аеропортом Київ Жуляни, щоб такі бандити та друзі диктатора Януковича, як зараз Василь Хмельницький були притягнуті до відповідальності, а власність аеропорту була повернута державі.

Актуальна Правда звернулася до Президента та Прем'єр-міністра України з вимогою покарати рейдерів захопивших аеропорт Київ Жуляни.