Пропагандистів з телеканалу Міноборони РФ пропустили в Україну після запрошення від Зеленського

Новости 12.12.2019

Журналістів пропагандистського російського телеканалу "Звезда", який курирує Міністерство оборони РФ, пропустили в Україну. У Києві вони знімали репортаж й кажуть, що приїхали "після запрошення президента України Володимира Зеленського".

"Наша знімальна група летить до Києва. Пан президент Володимир Зеленський на пресконференції сам запросив журналістів у гості. Ми вирішили перевірити, чи тримає він обіцянку, чи пропустять нас через митницю. Поруч зі мною оператор в повному спорядженні – техніка та мікрофон з нашим логотипом", - заявила кореспондентка Діана Сіразі.

Представники "Звезды", ймовірно, мають на увазі слова Зеленського у Парижі після переговорів, коли він сказав російським журналістам: "Ви приїдьте, я вам особисто покажу (що відбувається, - ред.). Тільки, щоб реально".

Вони стверджують, що приїхали з брендованим мікрофоном й їх не питали про мету візиту. При цьому у сюжеті видно, що запис на Майдані Незалежності відбувався без червоного мікрофону "Звезды", зазначає BBC Україна.

Тим часом Дерприкордонслужба заявила про те, що росіяни в'їжджали до України не як журналісти й відносно них не було інформації про заборону на в'їзд.