Прикордонники Сергія Дейнеки не пропускають українців закордон, тримаючи людей у холоді та голоді

Новини 24.12.2022

Cекретар Національної Спілки Художників України Ганна Ярова, повідомила, яке жахіття зараз коється на кордоні України та Європейського Союзу, більше доби українські прикордонники не пропускають українських громадян закордон, порушуючи їх конституційні права, тисячі людей у відчаї, бо вони знаходяться прямо у полі, де нема ані гарячої їжі, навіть нема куди піти до туалету.

"Йдемо на рекорд! Більше доби на у прикордонній смузі, дивуюся, де пункт незламності для пасажирів, які втрапили у прикордонний транспортний колапс- затор?

Поліція пояснює, що зі вчора після обіду заглючила програма Шлях, яка реєструє пасажирські автобуси та вантажні треки.

Маємо на 8-му годину ранку таку картину - на кілометри вздовж двополоски розтяглися понад 50 автобусів, сотні легковиків та десятки цистерн і траків, і звичайно ж , ті, кому треба понад усе прорватися вперед, збільшили собою кількість полос на дорозі і всьо! Ніхто нікуди не іде.

Пункти перетину кордону наразі є єдиною можливістю для мільйонів українців скористстися цією опцією послуг, природньо, що навантаження зросло у сотні разів, хто в державі має подбати про зручну міні інфраструктурочку , бо повірте, дві заправки з одним туалетом та зламаною кавоваркою для тисячі людей ,більшість з яких з двома- трьома дітьми , це дуже принизливо і небезпечно, бо вночі було -5?"

Нагадаємо, з 24 лютого 2022 року, прикордонники України незаконно не пропускають чоловіків закордон, це було зроблено з корупційною метою, бо за різними цінниками - від 5 тисяч долаврів і до 20 000 доларів хабарів прикордонникам, можна безперешкодно поїхати з України.

Керує Державною прикордонною службою України Сергій Дейнека, який у 2014 році здав російським окупантам військову частину у Луганську.