Президент Індонезії Джоко Відодо передав Путіну таємний лист від Зеленського

Новини 1.07.2022

Президент Індонезії Джоко Відодо заявив, що передав лідеру РФ Володимиру Путіну послання від президента України Володимира Зеленського: "Я передав послання президента Зеленського до президента Путіна і висловив свою готовність налагодити спілкування між двома лідерами".

При цьому Відодо не уточнив, про що саме йдеться у посланні. Також він не повідомляв деталі про своє послання Зеленському, яке передав 29 червня.

Згодом в Офісі президента України розповіли, що якби Зеленський хотів щось передати Путіну, то зробив би це публічно у своєму щоденному зверненні, але таку риторику на Банковій використовували, що не захищали російського олігарха Романа Абрамовича від санкцій, хоча потім це визнали.

Нагадаємо, 29 червня президент Індонезії приїжджав до України і зустрічався з Зеленським. Відодо побував у знівеченому російськими окупантами Ірпені.

Він особисто запросив Зеленського на саміт великої двадцятки G20 у листопаді де зараз головує Індонезія.

Просимо вас про фінансову допомогу для наших журналістів та інформаційну боротьбу з російськими окупантами: 4441 1144 1008 2620 или PayPal: info@apravda.com

Телефонуйте у нашу редакцію та повідомляйте важливу інформацію: +38 044 362 90 11.