Прем'єр-міністр Гончарук та мер Києва Кличко виявилися брехунами - адвокат Дмитро Пічугін продовжує незаконне будівництво на Софіївській, 1. Відео

Новости 13.11.2019

15 жовтня прем'єр-міністр Олексій Гончарук збирає екстрену нараду, на даху будинку по вулиці Софіївська, 1 йде незаконне будівництво.

До цього тиждень мерія скаржилась, що йдуть перевірки, але власники не пускають інспекторів, а поліція рапортує, що не має права вдиратися на приватну власність.

19 жовтня мер Віталій Кличко записує відеоролик з даху цього будинку і стверджує, що демонтаж буде скоро закінчений.

Пройшов вже місяць, але Дмитро Пічугін, власник квартири, який будує собі другий поверх на даху, продовжив будівельні роботи, місцеві жителі зафіксували, як будівельники підіймають на лебідці газоблоки.

Надбудова Київ

Пічугін працює в швейцарській юридичної компанії Goldblum, але це не заважає йому порушувати закони України як і корпорації McDonald's.

Фастфуд повісив на цьому будинку аж три великі вивіски, тим самим знищуючи архітектурний ансамбль Майдану Незалежності.

Які ж висновки ми можемо зробити з даної історії? Фактично в Україні не працює ні місцеве самоврядування, ні будівельна інспекція, ні поліція з прокуратурою, і навіть центральна влада в особі Кабміну.

Корупція поглинула країну, на місці куди зносили трупи вбитих активістів Євромайдану в 2014 році, які гинули заради світлого майбутнього, відбувається банальна історія, яка нівелює їхню жертовність заради держави.