Правозахисники Актуальної Правди звернулися до Міністра аграрної політики Ольги Трофімцевої з вимогою звільнити корупціонера Романа Карпляка. Документ

Новости 8.02.2019

Правозахисники громадської організації “Актуальна Правда” звернулися до Ольги Трофімцевої - нового виконуючуго обов’язки Міністра аграрної політики та продовольства України з вимогою звільнити директора державного підприємства «Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу» корупціонера Романа Карпляка.

Як всім відомо, Романа Карпляка Григоровича у 2017 році було заарештовано в рамках кримінального провадження №42017000000002947 за отримання хабаря, яка на сьогодняшній день, слухається у Голосіївському районому суді Києва, наступне засідання відбудеться 21 лютого 2019 року.

Журналісти інформаційного агентства "Актуальна Правда" і правозахисники громадської організації "Актуальна Правда" за останні три місяці побували в 7 філіях і виявили багато доказів протиправної діяльності з боку Романа Карпляк. Про це було зроблено багато публікацій в ЗМІ.

Більш того, Карпляк зі своїм підлеглим Лапаєм, організували і скоїли напад на журналіста Актуальної Правди, за даним фактом триває розслідування силами Голосіївської поліції і прокуратури.

Ми вважаємо, що це величезний ганьба для України, коли директором державного підприємства є корупціонер Роман Карпляк” – зазначили правозахисники ГО “Актуальна Правда” у своєму зверненні до міністра.

Звернення правозахисників Актуальна Правда