Порошенко ще раз заявив, що не вважає Зеленського наркоманом

Новости 14.04.2019

Президент України Петро Порошенко наголошує, що ніколи не називав шоумена, кандидата на посаду глави держави Володимира Зеленського наркоманом, оскільки не має жодних доказів щодо цього.

Про це він заявив на НСК «Олімпійський», куди прибув для участі у дебатах із Зеленським, який, однак, відмовився туди прийти, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Щодо можливих звинувачень у наркозалежності (Зеленського - ред.) - я не маю жодних доказів, які б підтверджували, що Зеленський - наркоман, і тому ніколи, підкреслюю, його так не називав", - сказав Порошенко.

Він також нагадав, що саме Зеленський зняв відеоролик, де сказав, що дебати мають бути проведені на НСК "Олімпійський" і що кандидатам у Президенти потрібно здати аналізи. "Я був дуже здивований, що з якогось дива мають всі бігти здавати аналізи. Але погодився, мені нема чого приховувати. А тоді почалися детективні історії - тому здам, тому не здам. Мені це не цікаво. Я кажу наступне: чи залишились у нас питання по здачі аналізів - залишились, але все - крапку поставимо і припинимо цю дискусію. Хто має очі, той бачить, хто має вуха - той почув і все зрозумів", - підкреслив Порошенко.