Поліцейські наштампували вже понад 150 адмінпротоколів за порушення самоізоляції в Україні

Новости 3.04.2020

В Україні поліцейські склали вже 153 адмінпротоколи за порушення режиму самоізоляції. Поліцейські проводять вибіркові перевірки, а також навідуються до них додому.

Порушення по регіонам: у Києві – 64, Вінницькій області – 18, Чернівецькій – 17, Івано-Франківській – 11, Полтавській – 8, Волинській – 5, Закарпатській – 5, Сумській – 4, Херсонській – 4, Хмельницькій – 4, Харківській – 3, Київській – 2, Кіровоградській – 2, Миколаївській – 1, Одеській – 1, Тернопільській – 1.

Про це повідомляється на сайті Міністерства внутрішніх справ.

Усього за порушення правил карантину на території країни складено 3566 адміністративних протоколів. За результатами розгляду їх судами, були накладені штрафи на загальну суму понад 272 тис. гривень.

"З початку проведення карантинних заходів поліція контролює дотримання встановлених обмежень. Поліцейські проводять профілактичні бесіди, складають адміністративні матеріали за ст. 44–3 Кодексу України про адміністративні правопорушення – порушення правил карантину людей. Таких станом на 3 квітня складено 3566. Також розпочато 44 кримінальні провадження за фактами, пов'язаними з порушеннями карантинних заходів", – йдеться в повідомленні.

Президент Філіппін дозволив розстрілювати злісних порушників карантину
Відзначається, що особливу увагу приділяють особам, які повинні бути на самоізоляції. Це стосується тих громадян, які нещодавно повернулися з-за кордону або контактували з хворими COVID-19. Поліцейські спілкуються з ними телефоном, роз'яснюють необхідність дотримання режиму самоізоляції, а також проводять вибіркові перевірки, навідуючись до них додому.

Крім того, станом на 3 квітня поліція цілодобово охороняє 65 закладів лікування та обсервації громадян. А також правоохоронці разом із медиками несуть службу на 229 карантинних постах.

Нагадаємо, сьогодні Кабмін Шмигаль, під прикриттям коронавируса, перетворив Україну на поліцейську державу, заборонивши виходити на вулицю без документів. Водночас від обов'язкової 14-денний обсервації після повернення з-за кордону звільнили дипломатів і водіїв вантажних автомобілів.