По-звірячому вбили: на Луганщині жорстоко вбили ветерана АТО Юрія Гундара

Костянтин Медяник 26.11.2019

У Луганській області вбили ветерана АТО Юрія Гундара. Тіло військовослужбовця знайшли з 23 на 24 листопада зарізаного в канаві, де він пролежав близько 10 днів.

Про це повідомляє відомий ветеран АТО Валерій Ананьєв.

"Цих вихідних Юру знайшли зарізаного в канаві, де він пролежав близько 10 днів. Юрій був би останньою людиною, яка заслуговує так загинути. Але сталося все саме так. Не знаю, чи була його смерть героїчною, але життя було героїчним – точно. Коли почалась війна, в його поведінці нічого не змінилось. Він так само ніколи не скиглив, не жалівся, відповідально, мовчки робив свою роботу. В 2014 році він отримав осколкові поранення. По правильному – його б мали евакуювати, але хлопці витягли з нього шматки металу, які вдалося, а з іншими, які застрягли між ребрами, він продовжив воювати. Залізна людина, але не з кіно, а з життя", – написав він.

Ананьєв також поділився спогадами про вбитого друга і розповів, що він навіть став прототипом одного з героїв його книги "Сліди на дорозі". З Гундарем колишній десантник ЗСУ разом служив із 2013 року і назвав його одним із найкращих людей, яких доводилося знати в житті.

"У ньому поєднувалася фізична сила і нездатність її застосувати для несправедливих дій. Повірте, для армії – це велика рідкість. А відсутність підступності й відповідальність у своїй роботі викликали спочатку появу довіри до цього хлопця, а потім і міцної дружби, перевіреної багатьма нестандартними ситуаціями, як на війні, так і поза нею. Він мало розмовляв, а втім ми завжди знаходили з чого посміятися", – пише Ананьєв.