Племінника пропагандиста Кісєльова судять в Німеччині за війну на Донбасі

Новости 27.02.2019

Племінника пропагандиста Кісєльова судять в Німеччині за підготовку до війни на Донбасі. Сергій Кісєльов в серпні 2014 року проходив бойову підготовку в таборі у Санкт-Петербурзі, щоб воювати на боці терористів «ДНР».

У середу 27 лютого у Німеччині почався судовий процес над племінником російського пропагандиста Дмитра Кисельова за підготовку до війни на Донбасі.

За повідомленням журналістів, 48-річний росіянин планував брати участь у війні, щоб включити до складу Росії частину української території. При цьому сама участь у бойових діях на Донбасі не є предметом розгляду.

Імені підсудного німецькі ЗМІ поки що не повідомили, проте за інформацією російської преси, йдеться саме про про племінника російського пропагандиста Дмитра Кісєльова. Зазначається, що Сергій Кісєльов в серпні 2014 року проходив бойову підготовку в таборі у Санкт-Петербурзі, щоб воювати на боці так званої «ДНР».

Сам Дмитро Кісєльов підтвердив факт участі свого племінника у війні на Донбасі. Баварська прокуратура звинувачує Сергія Кисельова в підготовці злочину, який загрожував державній безпеці, і в порушенні закону про контроль над зброєю.