ПІДКУП ВИБОРЦІВ: Кандидат від Слуги Зеленського на посаду Дергачівського міського голови Костянтин Жидков організував безкоштовне проведення тестів на COVID-19

Новости 13.10.2020

На Харківщині кандидат на посаду Дергачівського міського голови Костянтин Жидков організував проведення безкоштовних ІФА-тестів на коронавірус. Активісти вже звернулася у поліцію.

Що відомо про безкоштовні ІФА-тестування від Костянтина Жидкова
Кандидат в депутати Дергачівської міськради від партії "Слуга народу" Дмитро Дончак у фейсбуці розмістив оголошення про безкоштовне ІФА-тестування. Воно відбувалося за ініціативи та підтримки кандидата на посаду Дергачівського міського голови Костянтина Жидкова. Про це повідомляє громадська організація "Опора".

В оголошенні написано, що тести будуть робити в місті Дергачі, селі Цупівка, селищах Прудянка та Слатине.

Скриншот допису Дмитра Дончака

Підкуп виборців: Кандидат від Слуги Зеленського на посаду Дергачівського міського голови Костянтин Жидков організував безкоштовне проведення тестів на COVID-19

У соціальних мережах з'явилися фотографії людей, які здають кров для проведення ІФА-тесту на коронавірус в спеціально обладнаному мініавтобусі. На транспортному засобі розміщений агітаційний напис "Об'єднана громада – єдина команда. За Жидкова".

Сам Жидков в своєму коментарі до повідомлення голови Дергачівської РДА Володимира Усова заявив, що оплачує тести зі своїх заощаджень, і навіть опублікував квитанцію.

Водночас в "Опорі" заявили, що їхні представники звернулися в поліцію для перевірки зазначених фактів про наявність в них ознак непрямого підкупу виборців.

Крім того, активісти звернулися за коментарем до самого Жидкова. Але він, як тільки він дослухав питання, мовчки поклав трубку. Більше на дзвінки кандидат в мери не відповідав.