Петро Порошенко повернувся до України, щоб роздерибанити землю на вулиці Електриків, поряд зі своїм спортивним клубом

Новости 9.06.2022

Народний депутата Петро Порошенко повернувся в Україну саме 8 червня, бо сьогодні Київська міська рада розглядає питання щодо виділення порошенківській фірмі "Спортивно-оздоровчий комплекс "Монітор" земельної ділянки на вул. Електриків, 29-б, - розповідає журналіст Володи мир Бондаренко.

У серпні 2021 року, цій фірмі вже було погоджено дозволі на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для влаштування, експлуатації та обслуговування об'єктів інженерної, транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу).

Це зелена зона навпроти спортивного клубу 5-го елемента, насправді, Поорошенко хоче влаштувати там автомобільну парковку.

Щоб голосування пройшло як по маслу, Марина Порошенко, як голова фракції "Європейська Солідарність" у Київраді особисто буде контролювати, як депутати натискають кнопки.

Компанією "Спортивно-оздоровчий комплекс "Монітор" володіють Петро Порошенко разом зі своїм другом Ігорем Кононенко.

Після виїзду Порошенка закордон, хтось сумнівався, що він повернеться, але як бачимо, його пилкою не випилеш звідси, бо ще не усю землю роздеребанив.

Телефонуйте в нашу редакцію та повідомляйте важливу інформацію: +38 044 362 90 11. Просимо вас про фінансову допомогу для наших журналістів: 4441 1144 1008 2620 або PayPal: info@apravda.com