Парк Київська Русь - представить видовищне дійство до Дня Незалежності

Актуальная Правда 23.08.2011

Центр культури та історії «Парк Київська Русь» знову запрошує на святкування Дня Незалежності. 24 серпня «Парк» представить унікальну і надзвичайно красиву вечірню вогняну шоу-програму «Ясне сонечко» та святковий феєрверк.
Парк Київська Рус
Театралізоване дійство з синхронним танцювальним шоу поєдинками та анімацією подарує гостям свята справжній драйв живого вогню, море позитивних емоцій та адреналіну!

Не розчарує відвідувачів і денна програма під назвою «Сказання землі Київської» в рамках якої буде представлено п'ять середньовічних билин та колоритне шоу князівських прапорів. З Днем Незалежності українців вітатимуть представники династії Рюриковичів – князь Володимир та княгиня Ольга.

Видовищний кінний турнір із чотирьох етапів за звання найкращого воїна Київської Русі захопить і зачарує кожного. Гості свята отримають княжі титули та увійдуть в історію Родового Дерева Великих князів Київських пройдуть ритуал слов’янської гостинності та долучаться до середньовічних ігор основаних на давній культурі Київської Русі.

Запальні хороводи, танці слов'янок, середньовічні майстер-класи з гончарства, історичного фехтування, виготовлення ляльки-мотанки, стрільби з луку, метання ножів та списів - кожен знайде щось до смаку.

В День незалежності України на Київській Русі сучасність збагатиться тисячолітніми традиціями і легендарними образами - це свято, яке неможливо пропустити!
Дух Стародавнього Києва кличе Вас!