Офіс Генерального прокурора взявся за Київміськбуд через незаконне будівництва житлового кварталу в Пущі-Водиці

Новости 3.04.2020

Офіс Генерального прокурора порушив кримінальні провадження через незаконне будівництво житлового кварталу в Пущі-Водиці в Київі.

За фактами незаконної вирубки дерев, пошкодження об'єктів культурної спадщини та зловживання владою або службовим становищем (ч.3 ст.246, ч.5 ст. 298 і ч.2 ст.364 Кримінального кодексу) Офіс Генерального прокурора порушив кримінальні провадження.

Про це повідомляється на сайті Державного бюро розслідувань, яке здійснює досудове розслідування.

"За попередньою інформацією, посадові особи ЗАТ "Київміськбуд", за сприяння посадових осіб Державної архітектурно-будівельної інспекції та Київської міської державної адміністрації ведуть незаконне будівництво", – йдеться в повідомленні.

У липні 2017 компанія-забудовник отримала ділянку площею 0,69 гектара в 15-річну оренду для будівництва рекреаційно-оздоровчого комплексу. Однак, замість нього будують житловий комплекс, квартири в якому вже продаються.

У прокуратурі повідомляють, що для їх зведення було незаконно вирубано 214 дерев, хоча рішення Київради дозволяло вирубку лише одного дерева.

Справу взяла на особистий контроль генеральний прокурор Ірина Венедіктова.

"Ми маємо з’ясувати на підставі чого надавалась ділянка та дозволи на це будівництво і забезпечити відшкодування всіх збитків", - заявила Венедіктова.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні доручено слідчим територіального управління ДБР, розташованого в місті Києві.