Nemiroff без єдиного конкурента приватизував спиртзавод Немирівське МПД за безцінь через свою людину - Сергія Блескуна

Новости 15.10.2020

Фонд державного майна продав перший спиртзавод державного підприємства "Укрспирт". Покупцем стала компанія з групи Nemiroff.

Про це повідомляється на сайті ФДМ.

"В рамках затвердженої Кабінетом міністрів програми реформування та розвитку спиртової галузі на 2020-2023 роки, відбулася приватизація Немирівського місця провадження діяльності та зберігання спирту з переліку об’єктів ДП «Укрспирт», яке було виставлене на відкритий аукціон зі стартовою ціною 49 565 714 грн, приватизоване ТОВ «ЛВН Лімітед» за 55 083 333 гривень", - йдеться у повідомленні.

ЧИТАТЬ: Сергій Блескун - деребанщик Укрспирту

Власником "ЛВН Лімітед" є ліхтенштейнська компанія Nemiroff Intellectual Property Establishment, за якою стоять Яків Грібов, Анатолій Кіпіш та Белла Фінкельштейн.

Зазначається, що завод був проданий всьго на 5 мільйонів гривень вище від стартової ціни. Компанія - переможець була єдиною, хто подав заявку на участь в аукціоні.

Слід зазначити, аукціонами з продажу об'єктів ДП "Укрспирт" займається безпосередньо в.о. директора ДП "Укрспирт" Сергій Блескун. У середині вересня 2020 року він вже планував оголосити перші аукціони з приватизації об'єктів підприємства.

Сергій Блескун є креатурою Яківа Грибова, власника компанії "Неміроф", якому власне і продали за дешево Немирівське МПД.

Блескун працював багато років у корпорації «Nemiroff», якою володіє Грибов, тому й не дивно, що його відправили до держпідприємства красти спирт та розпрадавати майно своїм, вони навіть разом чемпіонати з вилову риби організовували.