Народний депутат Федір Христенко під час святкування народження дружини Марини у Москві домовлявся з головою терористів ДНР Пушиліним. Відео

Новини 5.02.2020
Нардеп Федір Христенко, який входить до фракції «Опозиційна платформа - за життя»

Філіп Кіркоров, Микола Басков, Артур Пирожков, Григорій Лепс, Поліна Гагаріна, Сергій Жуків - це список артистів, які беруть найбільш великі гонорари у Росії. Не кожна багата людина зможе собі дозволити зібрати їх у одному місці, щоб вони зробили персональний концерт у Four Seasons Hotel Moscow - це найдорожчий готель Москви та Росії, одна ніч у номері «Прем’єр» коштує 95 тисяч і він не самий шикарний.

Але є такий народний депутат України Федір Христенко, який входить до фракції «Опозиційна платформа - за життя».

Федір Христенко

Нардеп Христенко організував для своєї дружини Марини, з міста Горлівка, раніше в неї було призвище Кондаурова, святкування дня народження у Москві, це було у грудні 2019 року у ресторані з вікнами на Кремль.

Марина Христенко

Бальний зал "Чайковський", де відбувалося дійство, один день оренди коштує 370 000 гривен, важливо, щоб це почули пенсіонери міста Бахмут, які обрали свого депутата.

Як виявив у власному розслідуванні відомий журналіст Олексій Навальний, у апартаментах, на кілька поверхів вище від готелю, проживає Сергій Чемезов, керівник "Ростехнологій", виробник зброї, від виробництва танків на Уралвагонзаводі до автоматів Калашников на однойменному концерні.

Ми маємо дані щодо перетину кордону Мариною Христенко, взагалі з 2017 року, вона 10 разів була у Москві, наче кур'єр, який перевозить важливі повідомлення.

12 грудня 2019 року вони виїхали потягом Київ-Москва, а 16 грудня повернулися потягом Москва-Київ. На сторінці ії подруги Анастасії Маловичко є світлини разом з Мариною у готелі біля Красної площі, а народилась дружина Христенко 14 грудня 1989 року.

Складно оцінити скільки коштувало таке свято, але вони вже робили щось подібне у 2018 році у Києві, тоді журналісти оцінили таке святкування у 7,5 мільйонів гривень.

Для Москви і з такими зірками, які є ексклюзивними для родини Христенко, їм заборонено приїджати в Україну, бо вони активно підтримують путінську окупацію Криму, ціна за святкування може складати 25 мільонів гривень!

Роком раніше, у Києві, Христенки відзначали у елітному Fairmont Grand Hotel, яким володіє уродженець з Донбасу Леонід Юрушев.

Fairmont Grand Hotel Христенко

Тому й не дивно, що народний депутат Федір Христенко запросив на святкування голову терористичного угруповування "ДНР" Деніса Пушиліна.

Христенко та Пушилін

В таємній кімнаті ресторану, Христенко з Пушиліним домовлялись про торгівлю вугіллям з території, яку окупувала путінсько-російська армія.

А це вже державна зрада і народний депутат Федір Христенко повинен вже сидіти у буцегарні.

Так хто ж такий цей Федір Христенко? Про нього мало чого відомо, окрім лише епізодів з життя та офіційної інформації на виборах у Раду.

На Христенко не зареєстровано нерухомості, окрім квартири у окупованому путіноїдами Донецьку, а ось на Марині є багато цікавинок.

Нещодавно куплена у грудні 2019 року шикарна садиба на 400 квадратних метрів у селі Гореничі під Києвом, за парканом у нього знаходиться маєток генпрокурора Пшонки, який надавав накази вбивати на Євромайдані Небесну Сотню.

Тобто Христенко, явний фанат кривавого режиму Януковича, бо навіть оселився у місці де тхне брудними корупційними баригами.

Поблизу продається схожий будинок трохи більшого розміру як у родини Христенків, та коштує 1,5 мільони доларів.

Елітні апартаменти на 170 квадратів у Новопечерських Липках, там оселилось багато «сепарів», які переїхали з Донбасу до Києва.

Тут же в них два гаража, разом вони мають площу, як однокімнатна квартира простого українця і все це коштую ще 1,5 мільйона доларів.

І на додачу, невеличка квартирка на 120 квадратів на Анрі Барбюса, вона коштує приблизно 400 тисяч доларів.

Звідкіля такі статки? Спочатку ми шукали компанії, які на нього зареєстровані, бо напевно, це вони повинні йому приносити такі шалені гроші.

Родина Христенків володіє двома фірмами, "Істголдкапітал" та "Карбонкапітал", обидві зареєстровані за однією адресою на Дарниці, записані на Ірину Кондаурову, мати Марини, ось туди ми і відправились.

Ірина Кондаурова

Як бачимо, це не те місце, де заробляють мільйони доларів, бо навіть співробітників нема в компаніях, які б змогли відкрити нам двері, напевно, це підставні фірми, які використовуються для злочинних дій.

Редакція "Актуальна Правда" проаналізувала довіренних осіб Христенко на виборах у Раду, зазвичай, ці люди допомагають не тільки у агітації, а й у скуповуванні голосів виборців, тому це повинні бути люди з найближчого оточення.

Також ми перевірили фінансовий звіт кандидата Христенко, та знайшли кілька фактів, хто ж насправді стоїть за цим чоловіком.

По-перше, Христенко вимагає автономію Донбасу, адже це фактична федералізація, яку пропагує Путін, а це вказує, що Федір Христенко сепаратист.

Обслуговувала Христенко на виборах компанія "Вай Нот Групп", якою володіє Катерина Водолажська, вона сестра В'ячеслава Водолажського, директора Євпаторійського філіалу Кримтеплокомуненерго, він балотувався до міськради окупованого росіянами Криму.

Лігостаєв Володимир Павлович, довірена особа кандидата Христенко, він же надав 140 000 гривень, чоловік з такими ж ініціалами був помічником на громадських засадах депутата Верховної Ради Ігоря Шкірі, який голосував за диктаторські закони у 2014 році.

Лігостаєв член Наглядової Ради компанії "Керамет", якою через підставних осіб володіє Олег Мкртчан.

Авторитетне німецьке видання Deutsche Welle оприлюднило інформацію, яку було розповсюджено на суді у Лондоні, що компанію "Індустріальний Союз Донбасу" було продано Росії за допомогою людини, який має доступ до Путіна.

Повернемося до Лігостаєва, у 2014 році, громадська організація "Опора" повідомила, що Центральна виборча комісія замінила заступника голови та окружної комісії №49, яка знаходиться у місті Костянтинівка Донецької області.

Дев’ять членів комісії звинуватили Лігостаєва у тому, що він приймав участь в організації сепаратистського референдуму так званої «Донецької народної республіки» 11 травня 2014 року.

Ще одна довірена особа Христенко на виборах - Плахова Олена Василівна, надала йому 149 тисяч гривень, у себе на сторінці у Фейсбук вказує, що працює у "Корум Груп", це велика корпорація з виготовлення обладнання для шахт.

Ще одна людина у команді Христенко - Борисова Юлія Василівна, вона надала 150 тисяч гривень, є керівником громадської організації, яка раніше називалася "Союз молоді "Дружківський машинобудівний завод", входить до "Корум Груп".

Треття довірена особа у Христенко - Дегтярьова Наталія Едуардівна, вона дочка відомого корупціонера Едуарда Дегтярьова, під час кривавого режиму Януковича, він відповідав за логістику внутрішніх військ України.

Простіше, він мав доступ до всього, що можна було вкрасти та продати, за це він навіть отримав від Януковича орден «За заслуги», але найбільш скандальне він зробив, коли розікрав полігон Національної гвардії у селищі Старе та побудував там собі маєток.

Інтереси на Донбасі у Дегтярьова з'явилися коли глова Донецької області Олександр Кіхтенко призначив Едуарда своїм заступником, це було у жовтні 2014 року.

Це ті часи, коли йшли масові бої з російськими окупантами, взимку 2015 року ворогу було здано місто Дебальцево, тобто Дегтярьов також приніс свою користь путінським окупантам.

І маленький штрих до портрету героя нашого розслідування - народного депутата Федіра Христенко, ще коли він був депутатом, то вже почував себе місцевим царьком.

В той час на площі міста Бахмут, де був передвиборчий округ Христенка, проходили ремонтні роботи, він підійшов з власною охороню до простих робітників і почав їх беспречинно лаяти.

Потім, один із тітушок Христенко, вдарив в голову співробітника ремонтної бригади.

Настав час робити висновки, як бачимо, Федір Христенко, це народний депутат, який щиро любить Путіна і Росію, проводить свята у Москві, де зустрічається з очільником терористів.

У команді у нього представники олігархів, корупціонери та сепаратисти. Команда Актуальної Правди звертається до правоохоронних органів України з вимогою перевірити інформацію у цьому репортажі та притягнути Федіра Христенко до кримінальної відповідальності.

Звісно, ми і далі будемо проводити розслідування щодо злочинної діяльності народного депутата Федіра Христенко, тому чекайте наступних репортажів.