Народна депутатка Мар'яна Безугла закликає фракцію "Слуга народу" вигнати зі своїх лав корупціонера Миколу Тищенка - кума Єрмака

Новини 10.07.2022

Народна депутатка Мар'яна Безугла закликає фракцію "Слуга народу" вигнати зі своїх лав корупціонера Миколу Тищенка - кума Єрмака: "Можливо, кілька моїх публікацій стосовно шахрая Михайла Маймана та Миколи Тищенка могли здатися комусь жартівливими. Але це як бенкет під час чуми.

Ці люди, мабуть, не втрачали близьких, вони сміють робити "схеми" на війні, людській надії, горі, а часом, – нерозбірливості. І там питання не тільки про нагородну зброю, це вершина айсберга".

Безугла повідомила, що 9 липня була на допиті в Національній поліції України, подає депутатські звернення і буде звертатися до голови фракції "Слуга народу" щодо розгляду виключення з фракції та партії Миколи Тищенка.

За її словами, "у нас багато чудових людей в команді, а це – пляма, потемніла в умовах війни".

Напередодні Безугла з посиланням на джерела писала, що Тищенко незаконно отримав "нагородну" зброю від Михайла Маймана, якого вона називає "Міша Моня". За словами депутатки, це аферист, який виставляє себе командиром добровольчого формування №14 територіальної громади Києва "Архангели Михайла" і вводить в оману людей.

На початку війни Микола Тищенко як волонтер привіз одній зі столичних тероборон кілька бронежилетів, які після тестувань виявилися непридатними для захисту під час війни.

Просимо вас про фінансову допомогу для наших журналістів та інформаційну боротьбу з російськими окупантами: 4441 1144 1008 2620 или PayPal: info@apravda.com

Телефонуйте у нашу редакцію та повідомляйте важливу інформацію: +38 044 362 90 11.